X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lekarz,okres i hormony !
Odpowiedz

Lekarz,okres i hormony !

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2012, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Staramy się z mężem o dzidzie 14 miesięcy i jak narazie nic....

    Więc postanowiłam wybrać się do ginekologa...
    I oto tak przebiegła moja wizyta:

    Mówię lekarzowi o 14 miesiącach naszych starań a on nie słucha-wszy mnie dalej zaprosił mnie na badanie... Badania wyszły ok usg dopochwowe tez ... No wiec dalej mowie, ze chciałam przyjść z mężem bo tak długo się staramy no ale niestety w ostatniej chwili okazało się ze musi jechać do pracy, na to lekarz mi odp. ze bardzo dobrze ze nie przyszedł bo nie wie co by tu robił bo od kiedy chłop do ginekologa przychodzi... no nic przemilczałam to ....


    I mówię dalej że od 5 miesięcy robię testy owulacyjne ze wszystko fajnie wychodzi tylko ze dalej w ciąże nie zachodzę , a na to lekarz śmiech na cały głos i że owulacje się dowiem kiedy miałam jak zajdę w ciąże i wtedy idzie stwierdzić ze wystąpiła owulacja. I wtedy w mojej głowie ????? ( czy nie robię z siebie idiotki)

    No cóż dążąc dalej żeby jakoś mi pomógł albo doradził spytałam czy może to być wina hormonów i czy umie to sprawdzić a on na to ze mam iść sobie prywatnie zrobić bo on skierowań nie daje i najlepiej jak by udałam się do kliniki niepłodność i tak wizyta się zakończyła


    Aaa i po każdej wizycie jaki idę do lekarza nie dostaje okresu w określonym dniu tak jak teraz powinnam dostać 30 listopada a jest 6 grudnia i okresu nie ma. Dlaczego tak mi się robi? (w ciazy tez nie jestem bo sprawdzałam )

    I powiedzcie mi co ja ma teraz zrobić, gdzie szukać pomocy, a możne naprawdę prywatnie zrobić te hormony tylko jaki tego koszt no i jakie hormony zbadać??? A może macie inne propozycje?

  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj kastlin ja bym zaczęła od zmiany lekarza ginekologa,ten to jakiś gbur.Pozdrawiam:)

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effcia28 wrote:
    witaj kastlin ja bym zaczęła od zmiany lekarza ginekologa,ten to jakiś gbur.Pozdrawiam:)

    racja, to samo pomyslałam

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Effcia28 wrote:
    witaj kastlin ja bym zaczęła od zmiany lekarza ginekologa,ten to jakiś gbur.Pozdrawiam:)

    racja, to samo pomyslałam

    No bez "kitu" też się podpisuję. Ale gość...

  • Ekkaja Ekspertka
    Postów: 125 176

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow ! oto nasze polskie NFZ :) też się staram o badania hormonalne z kilku powodów ale jak dotąd tylko odbijam się od słów "po co" :D albo zupełnej ciszy. Czy poważnie mając 30 lat od roku starając się o dziecko i mając problemy z alergiami pokarmowo-skórnymi tak trudno jest mi zrobić podstawowe testy hormonalne?^^ co ciekawe lekarz jeszcze pół roku temu twierdził, że jak po roku starań nic nie zaskoczy będziemy się martwić...na ostatniej mej wizycie wspomniał już o 1,5 roku starań ! ^^ ciekawe czy ma to związek z tym, że rok mijać będzie już niebawem :)

    zem3k6nlhegg1vf6.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 20 lutego 2013, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    och, skąd ja to znam... ostatnio dowiedziałam się u ginki mojej, ze brak okresu był spowodowany brakiem słońca, nie zaburzeń hormonalnych i że w moim wieku ( w tym roku skończę 28 lat) to już będzie trudno o dziecko... ech. jestem w trakcie szukania nowego lekarza, bo o czym z nią rozmawiać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yvone wrote:
    och, skąd ja to znam... ostatnio dowiedziałam się u ginki mojej, ze brak okresu był spowodowany brakiem słońca, nie zaburzeń hormonalnych i że w moim wieku ( w tym roku skończę 28 lat) to już będzie trudno o dziecko... ech. jestem w trakcie szukania nowego lekarza, bo o czym z nią rozmawiać.

    o nie, o nie:D większej bzdury nie słyszałam!!! na następnej wizycie pwenie by Ci powiedziała, że układ planet nie sprzyjał zapłodnieniu!!!:)
    masz rację zmienieniaj lekarza natychmiast!!! bo to jakiś konował nie lekarz...
    na pocieszenie Ci napiszę, że mój gin twierdzi, że zaliczam się do osób młodych (nadmienię jeszcze, że ja mam 30 lat:)

  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 20 lutego 2013, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdołowało mnie najbardziej to, że nie miałam pomocy tylko stek jakiś bzdur usłyszałam. a w momencie jak usłyszałam o słońcu już zdecydowałam,że to moja ostatnia wizyta.
    teraz tylko znaleźć kogoś dobrego.. kurka, a to niestety nie łatwe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poszukaj na necie (znany lekarz - czy jakieś inne), uruchom pocztę pantoflową - ja tak dotarłam do naprawdę konkretnego i miłego lekarza... i jestem bardzo zadowolona

    ale fakt... to jest mój 4 lekarz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2013, 08:02

  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 20 lutego 2013, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój to byłby chyba z 15..:/ a byłam na tej stronie. tyle samo dobrych co i złych opinii i weź tu bądź mądry. pytam po koleżankach, ale one tak samo jedna zachwala pod niebiosa a druga psioczy. chyba będę musiała jednak sama na własnej skórze sprawdzać i wyrabiać sobie opinię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to pozostaje mi jedynie życzyć Ci powodzenia w znalezieniu konkretneko, kompetentnego ginka, który szcześliwie doprowadzi Cię co celu:)

    Yvone lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ