X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lekka depresja
Odpowiedz

lekka depresja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jastjast Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 12 marca 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja już nie wiem co się ze mną dzieje...dwa miesiące temu odstawiłam antykoncepcje i od pewnego czasy dziwne stany mnie dopadaja, jakoś tak smutno, samotnie, pusto...nie wiem czy to wina tych odstawionych hormonów czy skutek ciągłego myślenia ,,zaszlam w ciążę czy nie? Temperatura spada czy rośnie? Śluz suchy czy wilgotny? Za 8 dni przyjsc ma @... A ja sama nie wiem o co chodzi od 4 dni coraz gorzej...chcę mi się płakać,oj nie wyć jak wilk do księżyca.....a mąż mówi może powinnaś pójść do psychologa? A może to zwykle przesilenie wiosenne? A jak u was kochane nastroje?

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 12 marca 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana po pierwsze po anty moze tak byc...jak ja zaczełam nosic plastry to czułam sie jak na haju, byłam pobudzona itd, jak skończyłam to czułam sie wypompowana..organizm wraca do normy, do swojego normalnego stanu moze tak byc :)
    po drugie myslenie non stop tez nie sprzyja, spróbuj sie wyłaczyc . Wiem ze to ciezkie bo mi samej jest ciezko, ale zajmij sie czyms- ja postanowiłam bloga założyc i tym sie teraz zajmuje:)
    a po trzecie przesilenie to też może być..niby zimy strasznej i długiej nie było ale mimo wszystko organizm to organizm..wyjdz moze na balkn na słonce i zarzyj troche wit D :) poprawi Ci sie humor, może ksiązka, komedia, rower, rolki :):)

    Bedzie oki!!!!
    Nie wolno CI myslec ze to depreska czy cosik bo faktycznie w to popadniesz!!!!!!!

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • jastjast Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 12 marca 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie, ja nie chcebmyslec że to może być coś depresyjnego... Dziś wybieram się do fryzjera a co mi tam zrobię się na bóstwo;-)

    Rudasek lubi tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 12 marca 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak się czuję zawsze na tydzień przed okresem - płaczliwość, humory i w ogóle dramat egzystencji ;)

    Cynamonek30 lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 12 marca 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jastjast wrote:
    Dzięki za wsparcie, ja nie chcebmyslec że to może być coś depresyjnego... Dziś wybieram się do fryzjera a co mi tam zrobię się na bóstwo;-)


    jasne zrób włoski, pazurki, kup cos ładnego....np szpilki :)
    jeeeeeeeeee
    zaszalej :)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    ja tak się czuję zawsze na tydzień przed okresem - płaczliwość, humory i w ogóle dramat egzystencji ;)
    Ja mam tak samo, a totalny dołek zaliczam jak dostaje okres,ale juz wtedy przynajmniej nie jestem nerwowa.

  • jastjast Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 12 marca 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze wiedzieć bo ja przy anty nic nie odczuwalam, okres przychodził w piątek o 7 i już....

  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 19 marca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja Ogolnie rownież przed okresem jestem płaczliwa humorzasta i strzelam fochami bez powodu...

    aszka lubi tę wiadomość

    zi13skjo0ong6u20.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonek30 wrote:
    ja Ogolnie rownież przed okresem jestem płaczliwa humorzasta i strzelam fochami bez powodu...
    chyba jak kazda.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ