X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Len mielony/siemie lniane
Odpowiedz

Len mielony/siemie lniane

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije len i mi trochę pomaga :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Neverland Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie kisielek z lnu niewiele pomógł :/ Teraz piję olej lniany z apteki gal, a do tego łykam wiesiołka. Efekty wiesiołka z postaci "lepszego i bardziej obfitego śluzu" zauważyłam kilka dni później. Teraz zobaczymy jak spisze się olej lniany. Oby pomogło :)

  • Lucyk Debiutantka
    Postów: 6 24

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piłam len i wiesiołka, pomogło bardzo na śluz. Aż nie mogłam uwierzyć, i ja i lekarz. Teraz już nie muszę (czekam na transfer po Nowym Roku), ale dalej piję, bo efekt uboczny w postaci poprawy stanu włosów i cery bardzo mi się spodobał. No i na metabolizm super ten len wpływa... Wczoraj próbowałam dołożyć młody jęczmień, mam schudnąć do transferu kilka kilogramów, więc jęczmień połączony z lnem powinien troszkę pomóc. Ale taki paskudny jest ten jęczmień, że miałam odruch wymiotny. Nawet wymieszany z bananem. Bleee. Siemię lniane to przy nim lody kokosowe po prostu!

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja starajac sie wiosna o dziecko, w 1 cyklu serduszkowalam codziennie i nic z tego nie wyszlo, nie widzialam u siebie sluzu prawie wcale
    w 2 cyklu pilam siemie lniane mielone 2 lub 3 razy dzienne serduszkowalam tez codziennie i sie udalo, przez caly cykl mialam duzo wodnistego sluzu

    szkoda tylko, ze spotkal mnie taki los... ale to juz inna bajka, a raczej dramat...

    oczywiscie len wpływa super na metabolizm jesli jest pity rano lub w dzien, bo pijac go wieczorem ma odwrotne dzialanie bo wtedy tuczy

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Neverland Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie chcę zapeszać, ale okres nie nadszedł! Nie robiłam jeszcze testu - boje się rozczarowania i postanowiłam poczekać jeszcze kilka dni. Jak okaże się, że jednak zaszłam w ciążę będę wszem i wobec ogłaszać, że wiesiołek i olej lniany brali w tym udział :D

  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak neverland? udało się ?:)

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie,też jestem ciekawa Twoich "efektów"
    ja jestem drugi cykl na wiesiołku, pierwszy na glutku lnianym,śluz był moze troche lepszy...

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • Neverland Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie dziewczyny: JESTEM W CIĄŻY!!! Byłam u ginekologa, ten przepisał mi luteinę dopochwowo, ponieważ bardzo boli mnie brzuch. Powiedział, że to na podtrzymanie ciąży.

    Wychodzi na to, że wiesiołek i mielone siemię lniane podziałały, niemniej boje się, bo te bóle brzucha są dokuczliwe :(

  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    luteine juz mialam w domu przepisaną na zapas, i biore 2x1, brzuch tez mnie czasem boli, a do gina dopiero pójde

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • Edzia90 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 marca 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkopię trochę wątek, jestem dość świeża w Waszej/naszej społeczności - dlatego mam nadzieję, że wybaczycie.
    Chyba też muszę zacząć stosować to siemię. Nigdy nie słyszałam o takim sposobie. Widzę, że działa to również na skórę,, włosy i paznokcie - co także mi się przyda.
    Ale jak uważacie powinnam konsultować stosowanie siemienia z moim lekarzem? Jest to środek naturalny co prawda, ale wiecie już tak mam, że jestem bardzo ostrożna.
    Proszę o liczne porady bo tak jak wspomniałam świeżak ze mnie. Z góry dziękuję i pozdrawiam! EDKA

    https://www.zadbanewlosy.pl/siemie-lniane-na-wlosy-maseczka-plukanka-czy-koktajl/
  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3221 2182

    Wysłany: 3 lutego 2020, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pijecie siemie? :) Ja dziś wracam do picia :)

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙
    Mamy ❄️❄️

    age.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ