X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe staraczki
Odpowiedz

Lipcowe staraczki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • justysia 90 Ekspertka
    Postów: 179 50

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie, które będą starały się w lipcu, mój nick jest nowy, bi wcześniejsze konto niestety zostało usunięte ale wciąż jestem tą samą osobą ☺

    w4sqyx8dsyrtvfv4.png
    f2wlj44jqs19ewji.png
    8708a133b2b2fe6a61fa7fed8b65a2a6.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu jest już wątek lipcowy: https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/lipcowe-wisienki-2016,10206,18.html
    nie ma sensu powielać tematu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ