X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 lipca 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borsuk wielkie gratulacje kochana :* :*

    Morwa skąd jesteś?

    Paulette :*

    Paulette lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chciałam mieć bliźniaki. W 1 ciąży jeszcze ok, można sobie całe 9 meisięcy leżeć w szpitalu. Ale już z jednym dzieckiem to chyba wolę jedno. Nie wyobrażam sobie zostawić jej na dłużej niż kilka dni.

    BTW dziś u mnie negatyw .. 9/10 dpo.

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia na tym drugim teście nie ma informacji jaką ma czułość.
    Kochane ślę Wam wiruski, niech szybko zagoszczą u Was w brzuszkach!! Bierzcie ile chcecie i które chcecie :*
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/921c0f20fe5f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2016, 11:59

    Madziulla, Omon, AJA_S, Fipsik, Morwa, pepsunieczka, Milka1991, ZakreconaŻona, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się marzy ciąża mnoga ;) Opiekowałam się bliźniaczkami, więc wyzwania się nie boję :D Wiadomo, pracy więcej ale i miłości, szczęścia i radości jeszcze więcej <3

    Ale kiedyś mi się śniło, że urodziłam 6-raczki!! To był dziwny sen, bo zaczął się od wizyty u lekarza - lekarz powiedział, że jest 6 <3 a ja go poprosiłam, żeby zawołał mojego męża, który czeka na korytarzu, bo wiedziałam, że mi nie uwierzy. A mój mąż jak się dowiedział to skomentował "no i dobrze, po 500 na każde i jakoś damy radę" xD A potem we śnie był przeskok i w naszym salonie stało obok siebie 6 łóżeczek i w każdym śpiący bobasek <3
    Ale 6 to już bym chyba nie chciała :D Mąż cały czas mi mówi, że byłby niezły numer gdyby sen się sprawdził :D Co jest raczej niemożliwe, bo pięcioraczki w Polsce kilka lat temu się urodziły i tak głośno było a sześcioraczków to chyba jeszcze u nas nie było :P
    Co w sumie też niemożliwe nie jest, bo w Wenezueli czy w Indiach kobieta urodziła kiedyś całą drużynę piłkarską - 11-raczki, to już abstrakcja :D

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    borsuk wrote:
    Dziewczyny!!!! Nie wierzę!!!
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4a223341aa0c.jpg


    Suuuuuper!!!! Gratuluję bardzo mocno! :****


    My pojechaliśmy wczoraj do Polski i byłam dziś na becie. Wyniki o 14 :)

    borsuk, Morwa lubią tę wiadomość

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA a jak u Ciebie, testowałaś?

    Awf3p2.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dane mi było :(
    B wciąż uważa że mogłam być w ciąży ale jak szarpłam paletę to poszło. Takiej powodzi jak wczoraj to ostatni raz miałam w liceum jak @ mi się spóźniała :( A do tego mdłości mi zostały i ból podbrzusza jakby ktoś ściskał :(
    Zastanawiam się nad jogą, niby wzmacnia mięśnie macicy...

    Madziulla lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Nie dane mi było :(
    B wciąż uważa że mogłam być w ciąży ale jak szarpłam paletę to poszło. Takiej powodzi jak wczoraj to ostatni raz miałam w liceum jak @ mi się spóźniała :( A do tego mdłości mi zostały i ból podbrzusza jakby ktoś ściskał :(
    Zastanawiam się nad jogą, niby wzmacnia mięśnie macicy...


    AJA sory polubiłam przez przypadek bo chcialam nacisnac "cytuj" czyli rozumiem ze jednak przylazla @? :(
    trzymam kciuki za kolejny cykl

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj mnie zalało gdzieś przed 13 jak wróciłam do domu spałam i budziłam się tylko by zmienić tamp. :( A B nie ułatwia sprawy ze swoimi teoriami :/ Dobrze że na ryby pojechał to do jutra mam spokój...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Nie dane mi było :(
    B wciąż uważa że mogłam być w ciąży ale jak szarpłam paletę to poszło. Takiej powodzi jak wczoraj to ostatni raz miałam w liceum jak @ mi się spóźniała :( A do tego mdłości mi zostały i ból podbrzusza jakby ktoś ściskał :(
    Zastanawiam się nad jogą, niby wzmacnia mięśnie macicy...

    Przykro mi liczyłam, że zobaczysz dwie kreski. Może i Twój B nie ułatwia z tymi teoriami, ale trzeba się zastanowić czy nie może mieć racji. Wiem, że u Ciebie raczej zmiana pracy nie wchodzi w grę. Oby joga pomogła. Trzymam kciuki za kolejny cykl.

    Awf3p2.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może mieć dlatego jak tylko będę miała wyniki jadę do mojego gina i podpytam czy jest taka ewentualność :/ Następnym razem będę uważać

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to bym nie chciała bliźniaków :-)
    ale u nas w rodzinie nie było chyba nigdy

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z drugiej strony minęło wczoraj 3 lata więc jeden cykl w tą czy w tą co za różnica :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Borsuk wielkie gratulacje kochana :* :*

    Morwa skąd jesteś?

    Paulette :*
    Z Głogowa , przez 5 lat mieszkałam w Legnicy na wynajmie, a teraz wprowadziliśmy się pod Jelenia Górę. Chwilowo u teściów mieszkamy, bo wykańczamy dom ,więc każda kasa potrzebna i nie ma co jej marnować na czynsze ;) a ze względu na naszą firmę i to czym się zajmujemy codziennie jestem w trasie i mam możliwość testowania ginów z całego Dolnego Śląska ;) jesteś gdzieś z okolic ? Masz do polecenia jakiegoś dobrego gina z moich stron ?

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mieszkam blisko Świdnicy jedyny gin jak narazie do polecenia to dr Kysiak w Świebodzicach;) Może kojarzysz Strzegom "Granitowe serce Polski" ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratki borsuk.

    borsuk lubi tę wiadomość

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    mieszkam blisko Świdnicy jedyny gin jak narazie do polecenia to dr Kysiak w Świebodzicach;) Może kojarzysz Strzegom "Granitowe serce Polski" ;)
    W Świebodzicach jestem raz na dwa tygodnie ;) to samo w Strzegomiu i Świdnicy :) poczytam o niej , dziękuję :*

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nim ;) Prowadził wszystkie ciąże moich 2sióstr. Jest pozytywnie nastawiony. Byłam u niego co prawda raz ale miło wspominam wizytę moje siostry do tej pory tylko do niego chodzą :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    O nim ;) Prowadził wszystkie ciąże moich 2sióstr. Jest pozytywnie nastawiony. Byłam u niego co prawda raz ale miło wspominam wizytę moje siostry do tej pory tylko do niego chodzą :)
    Szkoda ,że nie ma żadnej opinii o tym ,że pomógł komuś zajść. Wszystkie opinie ma o prowadzeniu ciąży. Mam nadzieję ,ze nie nastawia się tylko na ciężarne i podejmie się pracy nad trudnym przypadkiem. Przepisuje on jakieś leki , daje skierowania ? Czy ciężko cokolwiek wyłudzić od tego pana ?

  • Dorola31 Autorytet
    Postów: 500 539

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Kochana ja wybredna jestem. Nie mam jednego ulubionego gina a przetestowałam już ich dziesiątki i to nie w jednym mieście. Teraz będę testować tych w Jeleniej Górze ;)


    Witam Was dziewczyny.
    Rzadko się udzielam tu na forach ale podczytuję was troszeczkę i pomyslalam, że czemu nie, może i ja się odezwę:)
    Jestem z okolic Jeleniej Góry i co do lekarzy to może nie "zaliczyłam" ich wielu, ale zdążyłam odwiedzić gina w Kowarach w przychodni i szpitalu, w Karpaczu, prywatnie w Jeleniej aż w końcu trafiłam przypadkiem na obecnego.
    Chodzę do W. Czerniawskiego. Nie wiem jaki jest w stosunku do innych kobiet, bo nie znam nikogo kto do niego chodzi, ale ja osobiście jestem mega zadowolona.
    Po stracie synka staraliśmy się się 7 miesięcy o kolejną ciążę a wystarczyły mi 3 wizyty u Czerniawskiego i zaskoczyło. Ciąża się nie rozwijała, ale wiem, że mimo wszystko byłam pod dobrą opieką.
    Po tym jak urodziłam synka, mój ówczesny gin prowadzący (A. Kałdonek) jedyne co mi powiedział, to że mam przyjść jak będę w ciąży.
    Czerniawski skierował mnie od razu na badania hormonów. stąd też wiem, że mam niedoczynność.
    Nie to żebym na niego namawiała, ale pomyślałam, że moja opinia może pomóc:)
    Pozdrawiam

    AJA_S, Morwa lubią tę wiadomość

    Kochać Cię było łatwo, zapomnieć niemożliwe...
    Mateuszek 26tc [*]
    Maleństwo 6/9tc [*]
    Michaś moja miłość <3
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ