Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lubrykant a starania
Odpowiedz

Lubrykant a starania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was przy staraniach korzystała z tego lubrykantu: https://secretdelivery.pl/system_jo_actively_trying_lubrykant_dla_par_starajacych_sie_o_dziecko_120_ml.html?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw0YGyBhByEiwAQmBEWtDErOgBtcBV7Rpyvf3MZP9f4bJ6iaw0ArPFjZs9x769my29GmBfvhoCIKUQAvD_BwE i udało się zajść w ciążę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 18:09

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9273 9834

    Wysłany: 12 maja, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zajdziesz w ciążę poprzez używanie żelu 🙂
    To jest żel, który jest bezpieczny dla plemników i tyle. Można go używać w dni płodne jeśli występuje taka potrzeba.

  • Aksandra Ekspertka
    Postów: 193 154

    Wysłany: 4 lipca, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny. Odświeżę trochę wątek. Jakis rok temu ginekolog, która już mnie nie prowadzi przy mojej suchości p i czasem bolesnym współżyciu zaleciła mi jako lubrykant Lignocainum. Jestem w okresie okołoowulacyjnym i dość sucho tam na dole choć pojawił się w niewielkich ilościach śluz płodny. Pytanie brzmi: czy któraś z Was stosowała przy staraniach o dzidziusia Lignocainum? I czy jest to bezpieczne dla plemników?

  • Olcia1987 Ekspertka
    Postów: 167 76

    Wysłany: 5 lipca, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandra wrote:
    cześć dziewczyny. Odświeżę trochę wątek. Jakis rok temu ginekolog, która już mnie nie prowadzi przy mojej suchości p i czasem bolesnym współżyciu zaleciła mi jako lubrykant Lignocainum. Jestem w okresie okołoowulacyjnym i dość sucho tam na dole choć pojawił się w niewielkich ilościach śluz płodny. Pytanie brzmi: czy któraś z Was stosowała przy staraniach o dzidziusia Lignocainum? I czy jest to bezpieczne dla plemników?

    Nigdy w życiu, to jest lidokaina, czyli lek przeciwbólowy np podawany w zastrzyku u dentysty 😅
    Kup jakiś żel „przyjazny” plemnikom

    👩🏻1987 🧑🏻‍🦲1992

    💔2009
    💙2010
    🩷2013
  • Sagi Autorytet
    Postów: 760 927

    Wysłany: 5 lipca, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia1987 wrote:
    Nigdy w życiu, to jest lidokaina, czyli lek przeciwbólowy np podawany w zastrzyku u dentysty 😅
    Kup jakiś żel „przyjazny” plemnikom

    Co lekarz ma w głowie, żeby w ogóle coś takiego zaproponować 💀

    Olcia1987 lubi tę wiadomość

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png
  • Aksandra Ekspertka
    Postów: 193 154

    Wysłany: 5 lipca, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Jak dobrze, że coś mnie tknęło i napisałam na forum:)

  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 5 lipca, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandra wrote:
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Jak dobrze, że coś mnie tknęło i napisałam na forum:)

    Ale to śluz trzeba by poprawić, bo żaden lubrykant go nie zastąpi.

    🍳9.05.2024
    ⏸️ 20.05.2024
    20.05.2024 - Beta 19,5, Progesteron 38,76
    22.05.2024 - Beta 77,27, Progesteron 67, 3
    27.05.2024 - Beta 668,4, Progesteron 67,7
    1.07.2024 - 3 cm szczęścia ❤️
    12.07.2024 - prawie 5cm słodziaka 🥹
    22.07.2024 - 7cm bejbika 🥰
    2.08.2024 - 8,7 cm 💙


    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"

    preg.png
  • Aksandra Ekspertka
    Postów: 193 154

    Wysłany: 5 lipca, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Ale to śluz trzeba by poprawić, bo żaden lubrykant go nie zastąpi.

    Polecasz jakiś suplement? Wydaje mi się, że sama to zaniedbałam tym, że słabo się nawadniam a za to piję dużo kawy, którą pewnie zakwaszam organizm. Z owulacja jest ok, bo mam co miesiąc monitoring i progesteron po owu wysoki. Nie wiem co moze być jeszcze nie tak :( dzięki, że zwróciłaś mi na to uwagę.

  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 5 lipca, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno olej z wiesiołka pomaga, dużo wody oczywiście przed owulacja i ogólnie zdrowa dieta. Poczytaj na ten temat, bo można znaleźć dużo informacji jak poprawić śluz. W ostateczności jest zabawa hormonami np. zastrzyki Ovaleap, ale lepiej działaj dieta. Powodzenia 🤞🏻🍀

    Aksandra lubi tę wiadomość

    🍳9.05.2024
    ⏸️ 20.05.2024
    20.05.2024 - Beta 19,5, Progesteron 38,76
    22.05.2024 - Beta 77,27, Progesteron 67, 3
    27.05.2024 - Beta 668,4, Progesteron 67,7
    1.07.2024 - 3 cm szczęścia ❤️
    12.07.2024 - prawie 5cm słodziaka 🥹
    22.07.2024 - 7cm bejbika 🥰
    2.08.2024 - 8,7 cm 💙


    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ