X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lubrykanty :)
Odpowiedz

Lubrykanty :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Chochlik12 Ekspertka
    Postów: 242 584

    Wysłany: 21 grudnia 2023, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! 🙋🏻‍♀️
    Od zawsze (odkąd zaczęliśmy współżyć) używaliśmy lubrykantów popularnych marek (tj. durex), głównie ze względu na moje obtarcia i dyskomfort przy braku odpowiedniego nawilżenia. :( Ostatnio wpadłam na artykuł, w którym przeczytałam, że stosowanie ich może niekorzystnie wpływać na próbę dotarcia plemników do jajeczka. 🤔 czy to prawda? Czy polecacie jakieś lubrykanty, które nie szkodzą? A może udało Wam się zajść w ciążę przy stosowaniu ich?

    👧🏻 27
    👦🏼 25
    4cs o pierwsze maleństwo 👶🏻
  • Kessa Autorytet
    Postów: 1953 2342

    Wysłany: 21 grudnia 2023, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Cześć! 🙋🏻‍♀️
    Od zawsze (odkąd zaczęliśmy współżyć) używaliśmy lubrykantów popularnych marek (tj. durex), głównie ze względu na moje obtarcia i dyskomfort przy braku odpowiedniego nawilżenia. :( Ostatnio wpadłam na artykuł, w którym przeczytałam, że stosowanie ich może niekorzystnie wpływać na próbę dotarcia plemników do jajeczka. 🤔 czy to prawda? Czy polecacie jakieś lubrykanty, które nie szkodzą? A może udało Wam się zajść w ciążę przy stosowaniu ich?
    Bratowej się udało...więc jak wojownicy zajebiści to chyba taki Durex im nie zaszkodzi.
    Ale też czytałam, że one niekoniecznie wspomagają, a wręcz przeciwnie...

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ