X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Luteina

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 2 marca 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-)
    Czy wiele z was zażywa luteine? Jeśli tak to czy pobolewa was podbrzusze? Na początku cyklu brałam clo i tu również zadaje pytanie czy którejś z was pomógły te leki? Wiem,że wiele jest takich wątków, ale wolałam założyć swój,aby mieć świeże dane :-D

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 2 marca 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po luteinie czuję się bardziej ciążowo, niż wtedy, kiedy byłam faktycznie w ciąży - nudności, zmęczenie, senność i bóle podbrzusza to norma. :/
    Jeśli chodzi o clostilbegyt to właśnie "jadę" na czwartym cyklu z nim - cykle piękne, wykresy książkowe, niestety na razie nic się nie wykluło.

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biorę lutkę i w poprzednim cyklu też miałam ciążowe objawy a teraz cisza:) więc to chyba zależy wiesz :) ale akurat podbrzsze mnie nie bolało :)

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 2 marca 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Powiem Ci że ja po duphastonie też miałam wszystkie objawy ciążowe, mdłości , nabrzmiałe piersi itp. Ale lutka i dupek tak podobno działają i dają błędną nadzieję .
    Tak, ja wiem - w sumie skoro to progesteron to to jest logiczne. ;) W każdym razie baaaardzo powściągliwie traktuję wszelkie objawy po owulacji. ;) A ja jeszcze z tych, którym po lutce temperatura pięknie skacze, także miesiąc w miesiąc mam fantastyczną nagonkę pod tytułem "będzie zielono" pod wykresem. :D

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 2 marca 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się niczym nie nakręcam bo wiem, że to od leków :-)

  • MiliTu Przyjaciółka
    Postów: 104 41

    Wysłany: 2 marca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę luteinę od 15dc ( dziś mam 20) , a mam brać do 25 dc. Brzuch mnie pobolewa, mam huśtawki nastroju, ale oprócz lutki biorę inofolic i euthyrox ( mam tsh 4,06) więc kto wie od czego to. I to mój 1 c na lekach...

    f10f52853bebc8eaaac54768198b67dd.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 3 marca 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po luteinie czułam się normalnie, @ pojawiła się 4 dni po odstawieniu, żadnych objawów typu ból piersi, ból brzucha tak jak zazwyczaj przed @. Jedynie byłam bardziej rozdrażniona i płaczliwa. No i w dniu @ strasznie bolała mnie głowa.


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ