X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTEINA - 11 dni po zakończeniu brania a okresu nadal brak
Odpowiedz

LUTEINA - 11 dni po zakończeniu brania a okresu nadal brak

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dora524 Przyjaciółka
    Postów: 67 46

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 11 dzień odkad skończyłam brac luteine a okresu nadal brak, @ miała wystąpić po 2-3 dniach a tu cisza...test negatywny...i co o tym myśleć?

    =
  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jakieś stresy? Kiedyś brałam luteinę prawie przez rok, większość jak w zegarku, ale zdarzyło się raz czy dwa razy że się @ spóźniła, jedna chyba ok 2 tygodnie.
    Albo poczekać jeszcze, albo do lekarza :)

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ