Forum Starając się - ogólne LUTEINA - 11 dni po zakończeniu brania a okresu nadal brak
Odpowiedz

LUTEINA - 11 dni po zakończeniu brania a okresu nadal brak

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Dora524 Przyjaciółka
  Postów: 67 46

  Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziś 11 dzień odkad skończyłam brac luteine a okresu nadal brak, @ miała wystąpić po 2-3 dniach a tu cisza...test negatywny...i co o tym myśleć?

  =
 • Miu95 Autorytet
  Postów: 533 227

  Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Może jakieś stresy? Kiedyś brałam luteinę prawie przez rok, większość jak w zegarku, ale zdarzyło się raz czy dwa razy że się @ spóźniła, jedna chyba ok 2 tygodnie.
  Albo poczekać jeszcze, albo do lekarza :)

  BYNZp1.png 7Hgfp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego