X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luteina i castagnuss
Odpowiedz

Luteina i castagnuss

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ela90 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz od tego cyklu w czerwcu zaczęłam brać castagnus rano 2 tabletki i od 16. dnia także luteinę 2x dziennie podjezykowo. Może któraś z was również stosuje taka kombinacje i zauważyła jakieś zmiany?

    Dzisiaj mam termin @ ale jeszcze nie nadeszła. Zastanawiam się, czy te leki nie wydłużyly mi cyklu i narazie chyba nie testuje.

    Piersi bolą jak nigdy dotąd, chociaż po castagnusie nie powinny... pobolewanie podbrzusza też od 3 dni... jakby się zbierało na @

    Termin na 14 października :)
  • Ela90 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda na to, że żadna z was się tak nie leczy?

    Termin na 14 października :)
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wręcz przeciwnie - myślę, że całkiem sporo się tak leczy. Sama brałam jedno i drugie. Ale są już wątki i o jednym, i o drugim. Chyba nawet kilka ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Ela90 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszukiwarka musi źle działać bo nic nie znalazła. Ale chodzi mi też o te połączenie. Tylko castagnus i luteina. Naprawdę mam teraz dziwny cykl i juz zglupialam. Najpierw bolały mnie mocno piersi, teraz już nie bolą. Test wyszedł negatywny, okresu dalej brak. Skurcze wyczuwam juz od kilku dni. Nie wiem, czy to zasługa tych leków, czy to jednak ciąża.

    Termin na 14 października :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ