Forum Starając się - ogólne Luteina i castagnuss
Odpowiedz

Luteina i castagnuss

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Ela90 Przyjaciółka
  Postów: 99 62

  Wysłany: 28 czerwca 2016, 08:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Teraz od tego cyklu w czerwcu zaczęłam brać castagnus rano 2 tabletki i od 16. dnia także luteinę 2x dziennie podjezykowo. Może któraś z was również stosuje taka kombinacje i zauważyła jakieś zmiany?

  Dzisiaj mam termin @ ale jeszcze nie nadeszła. Zastanawiam się, czy te leki nie wydłużyly mi cyklu i narazie chyba nie testuje.

  Piersi bolą jak nigdy dotąd, chociaż po castagnusie nie powinny... pobolewanie podbrzusza też od 3 dni... jakby się zbierało na @

  Termin na 14 października :)
 • Ela90 Przyjaciółka
  Postów: 99 62

  Wysłany: 29 czerwca 2016, 20:52

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wygląda na to, że żadna z was się tak nie leczy?

  Termin na 14 października :)
 • Maczek Autorytet
  Postów: 2476 2584

  Wysłany: 29 czerwca 2016, 21:02

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wręcz przeciwnie - myślę, że całkiem sporo się tak leczy. Sama brałam jedno i drugie. Ale są już wątki i o jednym, i o drugim. Chyba nawet kilka ;)

  K7KTp2.png
  VMlC.png
 • Ela90 Przyjaciółka
  Postów: 99 62

  Wysłany: 29 czerwca 2016, 22:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wyszukiwarka musi źle działać bo nic nie znalazła. Ale chodzi mi też o te połączenie. Tylko castagnus i luteina. Naprawdę mam teraz dziwny cykl i juz zglupialam. Najpierw bolały mnie mocno piersi, teraz już nie bolą. Test wyszedł negatywny, okresu dalej brak. Skurcze wyczuwam juz od kilku dni. Nie wiem, czy to zasługa tych leków, czy to jednak ciąża.

  Termin na 14 października :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego