X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne luteina i duphaston
Odpowiedz

luteina i duphaston

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam zapisane te leki, z tym ze duphaston pierwszy cykl i mam wątpliwości co do odstawiania leków. z luteiną nie miałam problemu, bo za każdym razem była ciąża i nie musiałam odstawiać, ale w tm cyklu jakoś nie liczę. powiedzcie mi, czy przy takich lekach miesiączka sama się pojawi przy braku ciąży, czy trzeba odstawić leki i dopiero wtedy to wywoła @ ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktoś wie? :)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba odstawić i dopiero potem przyjdzie @

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to kiepsko, bo z jednej strony warto potrzymać, żeby były większe szanse, a z drugiej szkoda każdego dnia, żeby rozpocząć nast. cykl...


    a z drugiej strony, to przyjmując te leki nie mam co liczyć na spadek temperatury jeśli ciąży nie ma?

    macie jakieś doświadczenie z tymi lekami?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2014, 20:26

  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg ulootki tego leku duphatsonu w niewydolnosci ciałka żółtego min przyjuje sie do końca cyklu , odstawienie nagle leku moze powodowac brak zagniezdzenia lub poronienie .
    odsyłam do strony
    http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CC8QFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.abbott.pl%2Fdownload.php%3Ffile%3Dedp%2Fduphaston_spc_approved_20.04.2012.pdf&ei=MwfPUpGhNOiQ7AaK6oHACA&usg=AFQjCNEaixI_fDBF0VF7c2MlbS5vNXhozA&sig2=rsoXXN0FIZktDTbCQ60lCg&bvm=bv.59026428,d.ZGU

  • Eli Autorytet
    Postów: 951 634

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dziewczyny pomocy. Dziś 13 dpo. Zrobiłam test i wyszedł negatywny. Biorę luteinę, ze względu na plamienie w 26 dniu cyklu. Miesiączki miałam zawsze co 30 dni, a dziś jest 31 ani miesiączki ani poztywnego testu nie widać. W związku z tym czy któraś z Was może mi doradzić czy odstawić luteinę? Czy brać ją i w poniedzialek zrobić test z krwi? Czy miesiączka powinna przyjść mimo brania luteiny, jeśli nie doszło do zapłodnienia? W razie ciąży muszę brać, bo grozi mi poronienie. Co robić?

    iv096iye2nwxgbh1.png
    zi139jcgosgurbhf.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 28 lutego 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eli jeśli wiesz, że w ciąży musisz brać to weź do pon i w poniedziałek beta :) Będziesz spokojna i pewna :) Temp to tak pi razy drzwi się sugeruj, bo luteina jest termogenna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2014, 14:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore od pol roku luteine na wywoalnie okresu. Jesli bierzesz luteine to dopiero po odstawieniu pojawia sie @. U mnie zazwyczaj na drugi dzien po odstawieniu. Po dupku mam w tym cyklu dopiero na trzeci dzien @.

    Jak chcesz byc pewna to zrob test z krwi i tyle. Wredy bedziesz wiedziala co robic - czy odstawic czy nie.

    Na mnie luteina nie dziala zbyt podwyzzszajaco jesli chodzi o temperature. Dupek tez nie.

    Tak samo brane w malych dawkach nie powinny meic wiekszego wplywu na owulacje. No ale wiadomo - kazdy organizm jest inny ;)

  • Eli Autorytet
    Postów: 951 634

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, w ogóle po luteinie cykl wygląda zupełnie inaczej, nie ma plamień, ani typowego pms. Może przy kolejnym cyklu z luteiną będę mądrzejsza ;)

    iv096iye2nwxgbh1.png
    zi139jcgosgurbhf.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ