Forum Starając się - ogólne Luteina w pierwszej fazie
Odpowiedz

Luteina w pierwszej fazie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • domii.s Koleżanka
  Postów: 33 3

  Wysłany: 27 lutego 2018, 08:48

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mam bardzo bardzo długie cykle ok 40 dniowe. Od 2 tyg biorę Bromergon bo mam wysoką prolaktynę po obciążeniu. I teraz pytanie zasadnicze. Lekarz wie że staramy się od jakiegoś czasu bezowocnie o drugie serduszko. Przepisał mi od następnego cyklu (czyli już teraz) od 10 dc luteinę 50 mg 1x1 przez 10 dni. Powiedział ze kontrola za 2 - 3 miesiące, chyba że wcześniej się uda zajść w ciąże. I teraz pytanie, czy ta lutka nie zablokuje mi owulacji?? Dawka mała, kiedyś na uregulowanie brałam 3x1. Poratujcie bo nie wiem czy brać tą Lutke... bardzo chcę zajść w ciąże... Lekarz ma mega dobre opinie m.in właśnie w takich przypadkach jak nasz kiedy staramy sie juz jakiś czas. Więc nie wydaje mi się żeby nie wiedział co robi, ale jednak ten lęk jest przed tym wszystkim... W ostatnim cyklu owulacje miałam potwierdzoną dopiero w 32 dc później równo po 14 dniach przyszła @...

  Tomaszek 02/07/2012 r. godz. 20:15 3850g 61cm - Słodki Łobuz
  Aniołek 22/11/2016 r. [6tc]

  7155782bbcbbb35062af68c960b96f09.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego