X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luteina w pierwszej fazie
Odpowiedz

Luteina w pierwszej fazie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • domii.s Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 27 lutego 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam bardzo bardzo długie cykle ok 40 dniowe. Od 2 tyg biorę Bromergon bo mam wysoką prolaktynę po obciążeniu. I teraz pytanie zasadnicze. Lekarz wie że staramy się od jakiegoś czasu bezowocnie o drugie serduszko. Przepisał mi od następnego cyklu (czyli już teraz) od 10 dc luteinę 50 mg 1x1 przez 10 dni. Powiedział ze kontrola za 2 - 3 miesiące, chyba że wcześniej się uda zajść w ciąże. I teraz pytanie, czy ta lutka nie zablokuje mi owulacji?? Dawka mała, kiedyś na uregulowanie brałam 3x1. Poratujcie bo nie wiem czy brać tą Lutke... bardzo chcę zajść w ciąże... Lekarz ma mega dobre opinie m.in właśnie w takich przypadkach jak nasz kiedy staramy sie juz jakiś czas. Więc nie wydaje mi się żeby nie wiedział co robi, ale jednak ten lęk jest przed tym wszystkim... W ostatnim cyklu owulacje miałam potwierdzoną dopiero w 32 dc później równo po 14 dniach przyszła @...

    Tomaszek 02/07/2012 r. godz. 20:15 3850g 61cm - Słodki Łobuz
    Aniołek 22/11/2016 r. [6tc]

    7155782bbcbbb35062af68c960b96f09.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ