Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne LUTEINA- zajście w ciąże
Odpowiedz

LUTEINA- zajście w ciąże

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oilka Koleżanka

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 08:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

Piszę z zapytaniem czy któraś z was zaszła w ciążę przy braniu Luteiny? Szukam potwierdzonych przypadków... chyba po to żeby żyć nadzieją, że to rzeczywiście przyniesie efekt. Lekarz mi wczoraj przepisał, ale mało wytłumaczył :(

Starania od grudnia 2016.
    21.07.2017 Aniołek [*]
    08.12.2019 Aniołek [*]
    Marzenia się spełniają <3 mocno w to wierzę
  • palmaa Debiutantka

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 17:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , to zależy ja już jestem po 2 serii tych hormonów i Mi nie pomogło

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 18:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem ciekawa bo znowu długość cykli zaczyna mi się rozjeżdżać i wydłużać więc pewnie znowu będę musiała zacząć brać

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 18:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteina czyli sztuczny progesteron ma za zadanie utrzymać ewentualną ciążę...do samego zapłodnienia nie pomoże.

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 18:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo ale zastanawia mnie jaki wpływ na owulacje może mieć. W końcu lekarze najczęściej zalecają ją brać 16-25 dc a skoro ja mam późne owulacje to czy ona wpłynie na nią czy też nie. A badania progesteronu po owulacji dopiero będę robić i potem zobaczę co dalej.

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 19:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moich źródeł wiem ze sie bierze po owulacji...branie przed moze ja zaburzyć, moze do niej nie dochodzić. ..bo progesteton zaczyna rosnac po owulacji by podtrzymac ciaze...jesli do zaplodnienia nie dochodzi to [email protected] znów spada....dlatego prawidlowo po odstawieniu Luteiny po 2,3dniach powinna [email protected]

Multiwitamina lubi tę wiadomość

• Oilka Koleżanka

Wysłany: 26 kwietnia 2018, 09:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO właśnie takie są moje obawy. jedne źródła piszą że luteina wstrzymuje, inne że nie... Lekarz zalecił mi brać od 12 dc do 26 dc. Chce mu ufać ale boje się... Na wizycie powiedział mi słowa które dały mi nadzieję. WIDZIMY SIĘ JAK BĘDZIE PANI W CIĄŻY.. więc chyba wie co robi :(

Starania od grudnia 2016.
    21.07.2017 Aniołek [*]
    08.12.2019 Aniołek [*]
    Marzenia się spełniają <3 mocno w to wierzę
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego