X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUX-MED ŚLĄSK
Odpowiedz

LUX-MED ŚLĄSK

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 18 października 2020, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Czy któraś w Was ma jakieś doświadczenie z lux medem na Śląsku przy staraniach się? Możecie polecić jakiegoś Gin? Wiem że luxmed nie zajmuje się leczeniem niepłodności, ale może jakiś lekarz jest bardziej uchylny do tego?

    Mam właśnie możliwość podejścia do pakietu u męża w pracy i właśnie zastanawiam się czy w ogóle warto? Naczytałam się opinii że nie chcą wystawiać żadnych skierować ani zrobić usg :(

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Roksanka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 25 października 2020, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luxmed nie zajmuje się niepłodnością. Warto iść mimo wszystko bo trochę badań mogą zlecić. Ale to bardziej mi się udało załatwić skierowania u lekarzy innych specjalności np endokrynolog, internista "przy okazji".
    Ginekolodzy nie chcą przepisywać kompletnie żadnych badań.

    Warto zapytać czy masz program profilaktyczny. Niektóre firmy mają raz w roku. Ja mam to można zrobić sobie dużo badań podstawowych typu tsh, glukoza itp. W ramach programu ma się też wizytę u ginekologa, okulisty itp. Podczas programu zapytałam gina czy może mi zerknąć na owulacje. Nie miał problemów. Ale mówił, że trzeba z czymś przyjść i "przy okazji" zobaczy. Nie robią monitoringów.

    Podsumowując to możesz iść dodatkowo. Żeby parę badań zrobić. Ale i tak trzeba mieć lekarza swojego prywatnie. Bo tam nawet nie chcą tabletek na owulacje przepisywać ;)

  • Lazywaifu Koleżanka
    Postów: 102 16

    Wysłany: 27 października 2020, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie wiem nic na temat Lux- Med ale mogę polecic 2 kliniki zajmujące się diagnostyką niepłodności. Obie w Gliwicach. Akmed i Serafin.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ