X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lux med Warszawa
Odpowiedz

lux med Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zastanawiam sie nad wykupieniem karty lux med. Czy ktoras posiada taka ? ale nie z firmy tylko tak prywatnie.

    jesli tak, jaki macie pakiet? jak to wyglada w praktyce z umawianiem sie tam do specjalistow i na badania krwi itd

    atdcqtkf2affvuei.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oprocz ceny to pakiety chyba sa takie same czy jak sie ma z firmy czy prywatnie. Maz mnie dopisal do swojej karty z pracy i mamy pakiet podstawowy i w nim jest prowadzenie ciazy.

    słoneczna 85 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak tam z terminami jest?dlugo sie czeka?

    atdcqtkf2affvuei.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:24

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w miescie jest klinika w ktorej honoruja karty lux medu a jak sie nie ma karty to normalne prywatne platne wizyty oferuja. Lekarze ok, wiekszosc dojezdza z warszawskich szpitali, akurat u mnie hurtowo nie przyjmuja, przynajmniej Ci z ktorymi ja mialam do czynienia lub bliscy/znajomi. Noe ma podzialu czy to na karte czy prywatnie. I tak place w racepcji jak cos a nie lekarzowi wiec on sie z nimi rozlicza. Moj mezu teraz bedzie robil tomografie w wawie w szpitalu ktory honoruje luxmedowe karty i wybral najblizszy piatek ale mogl nawet kolejnego dnia jechac nawet. Wiem ze tez sa typowe szpitale lux medu ale jaka obsluga tam jest to nie mam pojecia

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam kartę luxmedu i nie byłam zadowolona, bo dość długo się czeka do dobrego specjalisty (okulista 4, 5miesięcy), ginekolog - nie znalazłam nikogo dobrego.. Obecnie mam medicover i jestem bardzo zadowolona, lekarze są większymi profesjonalistami, a wizyty nie są opóźnione (w luxmedzie nawet 60min czekania)..

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ