X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luxmed ginekolog
Odpowiedz

Luxmed ginekolog

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jojojo91 Znajoma
    Postów: 24 10

    Wysłany: 8 marca 2023, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Mam takie pytanie odnośnie ginekologa w LM. Jestem w ciąży i będę chodzić do lekarza poza Luxmed bo tu na miejscu Katowice-Gliwice-Tychy nie ma absolutnie nikogo, kto wzbudziłby choć cień zaufania. Ale chciałabym chociaż badania w laboratorium robić w ramach pakietu z Luxmedu, tym bardziej,iej że pakiet mamy raczej wypasiony. Czy możecie mi powiedzieć, polecić, jakiegoś ginekologa z Luxmedu, który po konsultacji online albo telefonicznej wystawi mi skierowania na wszystkie badania, jakie zleci mi lekarz prowadzący poza Luxmedem???

  • Maiora Autorytet
    Postów: 838 995

    Wysłany: 8 marca 2023, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaden nie wystawi ci nic telefonicznie jeśli nie masz zrobionego opisu usg i wrzuconego na portal. musisz mieć usg z potwierdzeniem żywej ciąży, biciem serca itd i dopiero jak to będziesz miała to na teleporadzie bądź zwykłej wizycie założą Ci kartę ciąży. Ja walczyłam z nimi 2 miesiące i się poddałam

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1768 1304

    Wysłany: 8 marca 2023, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prowadzę jednocześnie prywatnie i w luxmedzie, w luxie dla badań właśnie. Teleporada odpada,musisz się przejść;)
    W luxie niestety usg mają też dość słabe, wiec nie odważyłabym się prowadzić tylko tam...

    age.png
  • Jojojo91 Znajoma
    Postów: 24 10

    Wysłany: 8 marca 2023, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maiora wrote:
    Żaden nie wystawi ci nic telefonicznie jeśli nie masz zrobionego opisu usg i wrzuconego na portal. musisz mieć usg z potwierdzeniem żywej ciąży, biciem serca itd i dopiero jak to będziesz miała to na teleporadzie bądź zwykłej wizycie założą Ci kartę ciąży. Ja walczyłam z nimi 2 miesiące i się poddałam
    Pewnie ze tak. Wrzucę kartę ciazy i wszystkie dokumenty jakie posiadam. Nie ma mi wystawiać na słowo honoru

  • Jojojo91 Znajoma
    Postów: 24 10

    Wysłany: 8 marca 2023, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogoorkowa wrote:
    Ja prowadzę jednocześnie prywatnie i w luxmedzie, w luxie dla badań właśnie. Teleporada odpada,musisz się przejść;)
    W luxie niestety usg mają też dość słabe, wiec nie odważyłabym się prowadzić tylko tam...
    Rozumiem...ale i tak trzeba iść i się zmierzyć z jakimś nieprzyjemnym, przypadkowym lekarzem... ehh... tutaj na Śląsku z LM dosłownie wszyscy gi ekolodzy mają okropne opinie na znanym lekarzu ...I znając siebie to jak przyjdzie mi się zmierzyć z takim osobiście to będę wolała wydawać setki na badania prywatnie w laboratorium niż korzystać z usług takiego ginekologa

  • Maiora Autorytet
    Postów: 838 995

    Wysłany: 8 marca 2023, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jojojo91 wrote:
    Pewnie ze tak. Wrzucę kartę ciazy i wszystkie dokumenty jakie posiadam. Nie ma mi wystawiać na słowo honoru
    Karta ciąży nic nie da też tak zrobiłam. Miałam kartę ciąży wystawiona przez mojego lekarza i usłyszałam że musi być opis USG od lekarza z luxmed

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Maiora Autorytet
    Postów: 838 995

    Wysłany: 8 marca 2023, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jojojo91 wrote:
    Rozumiem...ale i tak trzeba iść i się zmierzyć z jakimś nieprzyjemnym, przypadkowym lekarzem... ehh... tutaj na Śląsku z LM dosłownie wszyscy gi ekolodzy mają okropne opinie na znanym lekarzu ...I znając siebie to jak przyjdzie mi się zmierzyć z takim osobiście to będę wolała wydawać setki na badania prywatnie w laboratorium niż korzystać z usług takiego ginekologa
    To samo jest u mnie w mieście po przejściach z nimi wolę płacić prywatnie

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • MałaMiMi Przyjaciółka
    Postów: 309 48

    Wysłany: 8 marca 2023, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A próbowałas umówić się do Eweliny Liebier-Trawickiej? Powinna wypisac Ci wszystko, co chcesz, ale niesstety nie ma chyba teleporad. Trzeba się przejść na Roździeńskiego.

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 954 798

    Wysłany: 8 marca 2023, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam scan karty ciąży i po każdej wizycie u swojego prowadzącego aktualizowalam. Zaraz po założeniu karty na czacie z położna poprosiłam o założenie wirtualnej karty+ badania. Żadnych badań innych nie robiłam poza tymi z paketu lm, które wstawiła położna. Jeżeli np potrzebowałam badanie krwi a już wyczerpałam limit to wystarczyła teleporada bo z badań było widać że jest jakiś problem.

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ