X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Maca? Opinię?
Odpowiedz

Maca? Opinię?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • _dariś'99 Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 15 lipca 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kobietki,
    Czytałam ostatnio dużo na temat Macy. Czy któraś z Was miała z nią styczność? Może się wypowiedzieć? Potrzebuję opini, oraz jak się dawkuje od którego dc i do którego. Dziękuję..

  • _dariś'99 Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 15 lipca 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo proszę o opinię.. ;) Pozdrawiam !!

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 16 lipca 2019, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam w sumie moj narzeczony pije maca a ja ashwaganda ale to praktycznie to samo. Maca wplywa dobrze na nasienie mezczyzny. Ogolnie polecam!! Dodaje energii,podnosi libido i polepsza sperme na nasze oko oczywiscie 😉 sprobowac na pewno nie zaszkodzi to teraz superfood wszedzie dostaniesz. W smaku nie jest zachwycajaca a wrecz obrzydliwa ja np dlatego robie z mlekiem nie z woda bo jakos lepiej wchodzi. My eobilismy jedna lyzle stolowa w szejkerze na pol jego wody lub tam mleka. A pilismy zawsze rano i to nie wazne od ktorego do ktorego dc.

    _dariś'99 lubi tę wiadomość

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • _dariś'99 Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 18 lipca 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję!!!

  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 18 lipca 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też używamy. Ja robię koktajle z różnych owoców i do tego dosypuje, wtedy nie czuć smaku. Czasem też dodajemy do jogurtu. W wodzie nie polecam jak dla mnie ochyda.

    _dariś'99 lubi tę wiadomość

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 19 lipca 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zaczęliśmy stosować ashwagandha w tabletkach. Nad MACA tez się zastanawiam...

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ