X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Maca? Opinię?
Odpowiedz

Maca? Opinię?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • _dariś'99 Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 15 lipca 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kobietki,
    Czytałam ostatnio dużo na temat Macy. Czy któraś z Was miała z nią styczność? Może się wypowiedzieć? Potrzebuję opini, oraz jak się dawkuje od którego dc i do którego. Dziękuję..

  • _dariś'99 Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 15 lipca 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo proszę o opinię.. ;) Pozdrawiam !!

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 16 lipca 2019, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam w sumie moj narzeczony pije maca a ja ashwaganda ale to praktycznie to samo. Maca wplywa dobrze na nasienie mezczyzny. Ogolnie polecam!! Dodaje energii,podnosi libido i polepsza sperme na nasze oko oczywiscie 😉 sprobowac na pewno nie zaszkodzi to teraz superfood wszedzie dostaniesz. W smaku nie jest zachwycajaca a wrecz obrzydliwa ja np dlatego robie z mlekiem nie z woda bo jakos lepiej wchodzi. My eobilismy jedna lyzle stolowa w szejkerze na pol jego wody lub tam mleka. A pilismy zawsze rano i to nie wazne od ktorego do ktorego dc.

    _dariś'99 lubi tę wiadomość

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • _dariś'99 Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 18 lipca 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję!!!

  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 18 lipca 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też używamy. Ja robię koktajle z różnych owoców i do tego dosypuje, wtedy nie czuć smaku. Czasem też dodajemy do jogurtu. W wodzie nie polecam jak dla mnie ochyda.

    _dariś'99 lubi tę wiadomość

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 19 lipca 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zaczęliśmy stosować ashwagandha w tabletkach. Nad MACA tez się zastanawiam...

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ