X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 6 maja 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek znowu ma rację :)

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie temp spada....... :(

  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli w dalszym ciągu jest nadzieja ?;)

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaśta, spadek nie musi od razu niczego złego oznaczać :) Moze to implantacja? a moze gorezej spałaś? Wiele czynników na nią wpływa. Nie smuć sie a chuchaj i dmuchaj aby jutro podskoczyła znowu :)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    czyli w dalszym ciągu jest nadzieja ?;)
    tak :) nie stresuj sie tak bo bardziej sobie zaszkodzisz i zablokujesz sie :)obserwuj sie bezstresowo bo takie pilnowanie tego wszystkiego negatywnie wpływa na starania.

    Gwiazdeczka27, belldandy lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    czyli w dalszym ciągu jest nadzieja ?;)


    Zobacz, na wykresie zaczęłaś od temperatur 36,8 potem nastąpił jak by "gwałtowny" spadek ( odnosząc się do wcześniejszych temperatur) 36,6 , następnie nagły wzrost 36,8 i poszło w górę. Interpretując Twój wykres można przypuszczać, że owulacja mogła/może wystąpić w 16 dc lub 17 dc.

    ps. zapewne jak jutro temperatura będzie na wyższym poziomie to program wyznaczy ci czerwonymi krechami owulacje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2014, 09:07

    kwiatuszek789, belldandy lubią tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wczoraj szukałam, szukałam i znalazłam forum na którym były chyba ze 3 dziewczyny, które nie miały skoku owulacyjnego a chwila moment i II kreseczki zobaczyły :) także cuda sie zdarzaja :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy zobaczysz jaki dzis bedzie test owu. jak bledszy to znaczy ze PRAWDOPODOBNIE jesters po owulce a jak ciemniejszy to znaczy zebyś biegła serduszkowavc ;)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie kochane :)
    Gwiazdeczko wszystkiego najlepszego :*
    Tez proponuje zrob test, jest juz po 9 bo ale kto wie.
    Co do picia to wiesz jak to jest. Ile dziewczyn nie wie ze jest w ciazy i pija i nic sie potem nie dzieje. Ale! Lepiej ostroznie do tego podchodzic, jednak tak, by sie nie schizowac. Pol piwka czy cale nikomu nie zaszkodzi. Mysle ze taka ilosc % nie bedzie miala raczej wplywu na zagniezdzenie ewentualne. Nie dajmy sie zwariowac..
    Nie wiem co Ci poradzic, miota mną :D :D

    U mnie dzis spadek o 0.3st. Jajnik lewy boli, zobaczymy co powie potem test owu. Jutro monitoring jestem cala w skowronkach ciekawe czy cos tam sie zrodzilo z tych malusienkich pecherzykow z 3dc :)

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek, ale jeżeli jajeczko zostało uwolnione to w praktyce właśnie test powinien już być negatywny. Ja to tak rozumiem.
    Oj z tymi wykresami to na nich magia się normalnie dzieje. Są np. wykresy płaskie jak by były bez owulacyjne, testy owulacyjne zaznaczone negatywne a na końcu zielony kropek... :) Albo pełno na wykresie serduszek (codziennie) i nic nie wyszło a na innym tylko jeden czy dwa razy i też zielony kropek. No wychodzi na to, że jak ma się stać to się stanie a jak nie to trzeba walczyć dalej. Możemy starać się jakoś pomóc w tym całym skomplikowanym procesie. :)

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki:* jesteście kochane ;*** nie mogę się doczekać jutra, wzrostu temp( innej opcji pod uwagę nie biorę ) oraz dzisiejszych testów owu, któ¶e potem zakupię, bo się pokończyły :))

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    kwiatuszek, ale jeżeli jajeczko zostało uwolnione to w praktyce właśnie test powinien już być negatywny. Ja to tak rozumiem.
    Ja o tym samym pisze, chyba, ze jakos niejasno ;) jak bedzie sie test robił jasny (chyba, ze od razu jest charaakterystyczny negatyw - nie wiem jak to jest bo nigdy nie robilam)to wg mnie juz teoretycznie po owulce. pisze teoretycznie bo nie koniecznie musi wszystko byc książkowo :)

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na kwietniowkach byla dziewczyna, u ktorej zolnierzyki przetrwaly tydzien do owulacji. Do jest moj hit na wieki :D :D

    Musi nam sie udac w tym cyklu, mowie Wam ze sie posypia <3 jak dzikie! Ja zamkne liste ostatniego dnia maja :) No chyba ze cykl zrobi mi psikusa i bedzie krotszy :)

    Aaaaa, kiedys slyszalam, ze na dobe przed wizyta na fotelu gin nie powinno sie uprawiac seksu. Czy mozecie sie do tego odniesc? No bo jutro monitoring, a ja po wczorajszym chcialabym jeszcze meza dzis wieczorem pomeczyc, bo kto wie, moze zaskoczy.

    I jeszcze jedno. Czy myslicie, ze powtorka badan ogolnych nasienia po miesoacu wykaze jakas poprawe? My mamy problem z uplynnieniem, bo 680mln i po godzinie musieli szturchac :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2014, 09:24

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy ja uparcie odesle Cie do galerii wykresów bo nie chce zebyś pomyslala ze caly czas bedzie tempka rosła. Powinna utrzymywac sie na podobnym poziomie (juz po skoku) ale nie sposób aby codziennie była na takim samym poziomie. mogą być malutkie wzrosty i spadki ale mimo wszystko powinno być widac ze jest na wyzszym poziomie niz w I fazie. Mam nadzieje ze nie zagmatwałam ;)

    Gwiazdeczka27, belldandy lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    belldandy ja uparcie odesle Cie do galerii wykresów bo nie chce zebyś pomyslala ze caly czas bedzie tempka rosła. Powinna utrzymywac sie na podobnym poziomie (juz po skoku) ale nie sposób aby codziennie była na takim samym poziomie. mogą być malutkie wzrosty i spadki ale mimo wszystko powinno być widac ze jest na wyzszym poziomie niz w I fazie. Mam nadzieje ze nie zagmatwałam ;)


    wiem, wiem;)) ale dzięki za nadzieje ;)) wczoraj już beczałam, że cykl na straty bo owu nie bd

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nadrobiłam ;)

    Gwiazdeczka, sto lat! małych gwiazdeczek Ci życzę ;)

    co do dupka to mnie jakiś czas temu gin powiedział (specjalista od duphatosnu), że na wyregulowanie cykli czasem zapisuje się stosowanie 10 mg od 5 dnia cyklu, bo taka dawka nie jest w stanie zablokować owulki

    no ale my tu wiemy, że WSZYSTKO się może zdarzyć, (nie)stety...

    mnie obudził dziś ból ewidentnie owulacyjny i spadek tempki, na moje oko jutro albo pojutrze pójdzie w górę, próbowałam spożytkować męża ale się tak zestresował, że klops... eh

    kwiatuszek789, samira, Gwiazdeczka27 lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belldandy Twoj wykres powinien byc poprostu dwufazowy - taki ze widac nizsze tempki z lewej i wyzsze z prawej. To czy one tam se beda skakac troche to nic. Tak jak napisala Kwiatuszek :)

    kwiatuszek789, Gwiazdeczka27 lubią tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przypomnij który to Twoj cykl starań? Bo za duzo tu tego wszystkiego i jakos nie zakodowałam :)
    Zerknij na mój wykres - bezowylacyjny - nie ma skoku i teraz juz spada na @ pewnie tempka. U Ciebie idzie w góre wiec serduszkuj :) To mój 1sc taki normalny a od razu bez owulki. też miałąm momenty smutku, ząlu i focha na swiat ale przeciez tym nic nie zmienie. zaczynam sie przy tych wykresach uczyć cierpliwosci, która pozniej przy dziecku sie przyda :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczko wszystkiego najlepszego, życzę przede wszystkim 2 kreseczek :) Ja miałam urodziny w niedzielę i wypiłam parę drinków, też miałam obawy a może nie powinnam a może już zaciążyłam ale nie dajmy się zwariować. Takie małe ilości nikomu jeszcze chyba nie zaszkodziły na takim etapie ;)

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki
    Ja na chwilkę :-)
    Daisy: ja się nie przejmowałam tym zaleceniem,bo czytałam śmieszną historię gdzieś w necie,a mianowicie,że dziewczyna tuż przed monitoringiem specjalnie uprawiała sex z mężem,bo stwierdziła,że tą sondą jeszcze gin.bardziej dopchnie armię :-) w każdym razie finał taki,że zaciążyła :) a ja też z 12 h przed usg uprawiałam sex,a co mi tam :P w końcu jest to czas starankowy,więc nie ma co sobie żałować :-)
    Na badaniu nasienia niestety się nie znam,więc nie pomogę :-(
    Gwiazdeczka: na wyjeździe pij i szalej do woli :-) mnie dwie ciąże zaskoczyły na wyjazdach urlopowych,tzn.już tydzień przed @ czułam,że coś jest inaczej,ale nawet nie miałam pod ręką testów.Tyle,że ze 3 dni przed terminem @ zupełnie mnie odrzuciło od alkoholu,tak nagle,więc już wiedziałam co jest grane ;-)
    I oczywiście Wszystkiego Naj :-)
    ku pokrzepieniu serc: wczoraj moja koleżanka zaciążyła,nareszcie! kilka ładnych lat się starali,aż wzięli się za procedurę in-vitro i udało się za drugi razem :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2014, 09:31

    Daisy, kwiatuszek789, Tamka, Gwiazdeczka27, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ