X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAM PROBLEM Z GLOWA
Odpowiedz

MAM PROBLEM Z GLOWA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • basiula Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam na ovu kilka razy dziennie !!! Przegladam Wasze wykresy !!! Gapie sie na swoj jak wol w namalowane wrota ,jakbym miala nadzieje ze cos sie tam zmienilo przez statnie 20 min ( matko!!! niech mi ktos powie ze tez tak ma :) Nie moge przestac myslec o ciazy , uda sie czy sie nie uda?! Teraz czy w nastepnym miesiacu?! Analizuje moje cialo 20 razy w ciagu godziny , ups czy to przypadkiem nie sa mdlosci ?! albo woooow mam wrazenie ze moje sutki sa dziwnie powiekszone ?! Mysle ze nakrecilam sie na maxa ale jak tu sie odkrecic ???

    Blondik, nati85, FasUla, aisza lubią tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiula ja mam podobnie :) u mnie to się pogłębia od okolic owulacji :P

    mana, basiula lubią tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:14

    basiula lubi tę wiadomość

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak miałam jak się tutaj zarejestrowałam, wchodziłam na ovu po kilkanaście razy dziennie. Ostatnio jakoś się to trochę wyciszyło i zaglądam o wiele rzadziej. Prawdopodobnie jest to spowodowane tym, że postanowiłam trochę wyluzować, nie nakręcać się i nie doszukiwać się objawów i o dziwo nawet jakoś mi się to udaje :P. Tak jest łatwiej przetrwać dzień w którym pojawia się @, rozczarowanie nie jest tak wielkie jak mogłoby być.

    Idgie, basiula lubią tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie niestety te same problemy - wchodzę kilka razy dziennie nie wiadomo po co i gapię się w wykres

    basiula lubi tę wiadomość

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • basiula Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze wszystkie jedziemy na tym samym wozku :) czasem z gorki a czasem pod gorke . Jednym zajscie w ciaze przychodzi z latwoscia a innym...czas sie dluzy w nieskonczonosc..odliczanie zaczyna sie od okresu i to zawsze z bolem...bol mija i zaczyna sie faza folikularna czyli termomert w garsc, budzik przy glowie i najlepiej isc spac z pragnieniem bo nie daj Bog zachce mi sie siku w nocy ;) i klapa bo jaka mam pewnosc kiedy jest owulka skoro wyskoczylam z wyrka i tempka jest niepewna.Oczywiscie nie mialabym tego problemu gdyby moj partner mial wyzsze libido a tak dochodzi dodatkowy problem...nowe podchody...nowa bielizna...generalnie daje rade ale jak sie ma 2-3 gora 4 strzaly w miesiacu to z trafieniem moze byc krucho :) Nastepnie faza lutealna i ciagla zabawa z termometrem z tym ze w tym momecie zaczyna sie ekscytacja i prawdziwy stres..pojdzie w gore czy poszybuje w dol a moze wreszcie sie zazieleni :D

    Idgie lubi tę wiadomość

  • basiula Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hhehhhehee...no to mi ulzylo :D Dzieki dziewczyny :)

  • nati85 Koleżanka
    Postów: 54 46

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytajac twój post miałam wrazenie ze czytam o sobie.... od tego miesiaca troche opusciłam. OF wyznacza mi w tym cyklu owulacje dwa dni poźniej niz obstawiam. zreszta jakis dziwny ten cykl.poczekam do konca abonamentu i odpuszczam mierzenie i liczenie. czekam do konca wakacji, jezeli nic nie bedzie ide na clo.... pozdrawiam was

    basiula lubi tę wiadomość

    Synus 2011
    Coreczka 2016
  • basiula Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko my staramy sie od 5 miesiecy niestey nie moge myslec w tej chwili o pracy choc bardzo bym chciala , dlatego ze nie mieszkam w Polsce a tu zeby zaczac prace najpierw musze nauczyc sie jezyka :) Pomysle o jakims innym zajeciu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 19:29

    basiula lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, też się w tym cyklu trochę wkręciłam. Może po prostu liczę na ten styczeń bardziej niż kiedykolwiek.. Hmm :)

    basiula lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm, kurcze dla mnie to już brzmi jak jakaś psychoza..
    stres nie sprzyja robieniu dzieci - polecam wrzucić na luz i popatrzeć sobie na kotka:
    http://www.iv.pl/images/86040750180354665711.jpeg

    przyszła mama:), Ania_84, mana, Maczek, basiula lubią tę wiadomość

  • Bulimulia Ekspertka
    Postów: 237 319

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wrzuciłam na luz jak tylko ovu mi się skończyło; ) teraz lubię sobie poczytac forum czy pamiętniki. Polecam ten sposób dla tych które nie mogą przestać o tym myśleć :)

    basiula lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72361.png
  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu też się wkręciłam, może dlatego, że jest to mój pierwszy cykl starań po laparoskopii torbieli jajników. Ten czas przed laparo. uważam za stracony i zamknięty. W poniedziałek początek miesiączki wzięłam za plamienie implantacyjne i wyszukałam na piersiach mnóstwo nowych żyłek, chociaż mój K żadnej nowej nie widział. Jak widać każda z nas ma podobnie. Moje koleżanki mówią "bzykaj się i nie myśl o dziecku to na pewno zajdziesz". Hmmm łatwo im mówić :( ale z drugiej strony może trzeba wziąć trochę na luz, sama już nie wiem.

    basiula lubi tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaak, pora wyluzować. Też tak miałam przez pierwszy miesiąc, ale to było chore :P

    Taka obsesja niczemu dobremu nie służy ;) Książkę poczytać, iść na zakupy, kapiel wziąć, męża poprzytulać, upichcić coś dobrego, wysprzątać mieszkanie, zająć się swoją pasją... Cokolwiek :D Tylko przestańcie tak świrować :D

    Jak Was kusi tak siedzieć na ovu i widzicie, że Wam to szkodzi, to proponuję wyznaczyć sobie limit dziennych wejść albo czasu spędzanego na stronce ;) Np. maks 15 minut dziennie. Włączasz stoper i jedziesz :D Po kwadransie wyłączasz i odwyk do następnego dnia :P

    basiula lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny temat:) ja sie cieszę ze nie mam konta premium, dzięki temu sie nie nakręcam;) testy owu tez mnie denerwowały, w końcu trzeba zacząć żyć normalnie a życie nie może sie kręcić tylko wokół starań, ale pierwszy miesiąc miałam dokładnie tak samo

    basiula lubi tę wiadomość

  • JoJo86 Ekspertka
    Postów: 188 187

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już strasznie świrowałam więc od nowego roku odstawiłam termometr! I tak początek cyklu przeszłam w miarę na luzie ale teraz po owu znowu się zaczyna. Znowu gapię się pięćset razy w ciągu dnia na wykres jakby miało to coś zmienić czy przyspieszyć. Cieszę się, że nie tylko ja tak mam :) Zuzzi masz rację trzeba skończyć z tą paranoją! to moje ostatnie wejście dzisiejszego dnia, wieczorkiem relaks przy książeczce i może jakaś maska na twarz i kąpiel z bąbelkami :)

    viowieczka, Maczek, basiula, FasUla lubią tę wiadomość

    uwo943r8xa2yg4kz.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam tak jak ty...chyba pójdę zbadać głowę hahah za każdym razem mowie teraz odpuszczam ...ale nie idzie

    basiula lubi tę wiadomość

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • basiula Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie racje z tym luzem postaram sie nad tym popracowac...taaak...psinco...wiem ze nie odpuszcze...moj zegar biologiczny nadal bije choc kukulka juz dawno sie poddala i zdechla :D Mysle ze moge zapanowac nad soba..hmm... ale jak mam zapanowac nad moimi wrzeszczacymi hormonami? Bylam wyluzowana jak mialam 20lat ( i to na maxa :) i tak mniej wiecej do 30stki wtedy moj gino zaczal mnie straszyc tik-tak tik-tak i takie tam... i luz sie skonczyl...Moje swirowanie wynika z niecierpliwosci...ciaglego czekania...ale jak sie tak dluzej nad tym zawiesze to raczej z EKSCYTACJI a to tez hormon jak sie okazuje i nazywa sie adrenalina :D

  • Kaszka Przyjaciółka
    Postów: 107 101

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cos w rodzaju obsesji nasilającej się oczywiście w drugiej fazie cyklu. Próbowałam się czymś zająć ale bez efektu, chodzę i wymyślam sobie nowe objawy ciąży (jestem w tym naprawdę dobra!)W efekcie mam koncentrację podstarzałego szympansa :D i rozgorączkowany wzrok (czy to przypadkiem nie jest objaw ciąży? :P).
    Będe musiała coś z tym zrobić bo mąż i pies przyglądają mi się zaniepokojeni!

    basiula, Fatim lubią tę wiadomość

    ckaiflw1xmxjuufc.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ