X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAM PROBLEM Z GLOWA
Odpowiedz

MAM PROBLEM Z GLOWA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • basiula Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaszka witam w klubie :)

  • Kaszka Przyjaciółka
    Postów: 107 101

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie byłoby zdrowiej się z tego klubu wypisać :)
    Ale z drugiej strony świrusy są podobno ciekawszymi człowiekami :D

    ckaiflw1xmxjuufc.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:09

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to juz przeszło ta cała ekscytacja forum, chodze do lekarzy i na tym sie skupiam a nie na programie. Jak ktos nie ma problemow, albo ma male z zajsciem w ciaze to ovu ok, natomiast ja i za bardzo czasu nie mam bo pracuje, a po drugie jak mam wolne to ide do lekarza wiec tez juz mniej zagladam. Ale nadal :) Mysle, ze wszystko w zyciu dobrze wyposrodkowac mimo ze moze bolec ze sie w ciaze nie zachodzi...ale nie na tym swiat sie konczy.

    viowieczka lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ