X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne mamusie Olsztyn okolice
Odpowiedz

mamusie Olsztyn okolice

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 2 lutego 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki chciałabym zaczerpnąć od Was opinie na temat lekarzy ginekologow w naszym rejonie jestem na początku ciąży , szukałam podobny temat ale nie znalazłam więc zakładam jak przeoczyłam to z góry przepraszam

    7a4aio4pfp2702id.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na nfz czy prywatnie??? :)

    MartaR.. lubi tę wiadomość

  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 2 lutego 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obojętnie

    7a4aio4pfp2702id.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2015, 11:37

    MartaR.. lubi tę wiadomość

  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 2 lutego 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do Harania dr. Ze szpital miejskiego Stary kolejowy... Właśnie idę za no można powiedzieć już 3 dni (6lutego)

    7a4aio4pfp2702id.png
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 2 lutego 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja chodzę do Kopczyńskiego, ale ostatnio byłam u Beaty Majewicz prywatnie koszt 160zł ( na NFZ długo się czeka) i jak mi sie uda zafasolkować to będe do niej chodzić:)

    MartaR.. lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • pysia88 Koleżanka
    Postów: 37 16

    Wysłany: 3 lutego 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę polecić dr Perlińskiego ze szpitala miejskiego. Choć w Olsztynie nie mieszkam już od kilku lat, to bardzo dobrze go wspominam. Jest konkretny, nie robi paniki jak coś się dzieje, bardzo spokojny, sympatyczny i naprawdę zna się na rzeczy:) Wiem, że prywatnie kiedyś przyjmował w przychodni obok szpitala miejskiego na ulicy mariańskiej.

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 3 lutego 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też z Olsztyna....byłam. Od 4 lat już tam nie mieszkam.
    Guru położnictwa to Hoppe. Jego opis usg to wyrocznia.

  • pysia88 Koleżanka
    Postów: 37 16

    Wysłany: 3 lutego 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w Olsztynie nie mieszkam już...jakieś 7 lat, odkąd wyjechałam na studia i tak już nie wróciłam :] Ale jeszcze podczas studiów korzystałam nie raz z pomocy dr Perlińskiego. Jestem w grupie ryzyka nowotworu narządów rodnych, więc naprawdę dobrze się mną "opiekował" i jak tylko coś się działo, można było dzwonić o każdej porze i zawsze podpowiedział co zrobić i wciskał na terminy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2014, 19:31

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ