Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 🔥Marcujemy się jak kotki 🐈, w grudniu 🎄 będzie maluch słodki 👶🍭
Odpowiedz

🔥Marcujemy się jak kotki 🐈, w grudniu 🎄 będzie maluch słodki 👶🍭

Oceń ten wątek:
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 5 września 2023, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkaaa wrote:
    Natosia czemu robili Ci ktg?

    Dziewczyny powodzenia na wizytach :)
    Przed podaniem zastrzyku z immunoglobiny.Widać takie maja zasady.Ale dla mnie fajnie, wiem,ze jest Ok a braxtony wychodzą na ktg na poziomie około 30.No i lubię słuchać serduszka :)

    Księgowa lubi tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2023, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też mierzono tętno dziecka przed zastrzykiem. Wiec pewnie sie tak robi. Mała uciekała poloznej i nie chciała się dać badać 😜

  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 5 września 2023, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arieen wrote:
    Mi też mierzono tętno dziecka przed zastrzykiem. Wiec pewnie sie tak robi. Mała uciekała poloznej i nie chciała się dać badać 😜
    U mnie pomierzyla z 15 minut,po czym na lozku leżałam pod ktg a ta mi cieeeeep zastrzyk w tyłek.Potem właśnie musiała złe coś ułożyć bo się złe pisało,wiec miałam nadprogramowe minuty pod ktg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2023, 13:51

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Bella_89 Autorytet
    Postów: 988 588

    Wysłany: 5 września 2023, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi nikt nie robił, pewnie nie mają takiego sprzętu w przychodni 😅

  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 5 września 2023, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi poprzednim razem ciocia w domu robiła.Nie wymagała ani grupy krwi,ani odczynu coombsa,ani ktg 😂😂😂

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2023, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natosia wrote:
    Mi poprzednim razem ciocia w domu robiła.Nie wymagała ani grupy krwi,ani odczynu coombsa,ani ktg 😂😂😂
    Najlepiej 😅

  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 5 września 2023, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie. Wszystko ok 💓 waży już 1500 g więc szykuje się duża jak mój synek. Ale podobno nogi zawyzaja wagę :)

    Bella_89, nick nieaktualny, Malinkaaa, Księgowa, Bigbrowneyes, .aś., Nat96, Rozaline lubią tę wiadomość

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • Bella_89 Autorytet
    Postów: 988 588

    Wysłany: 5 września 2023, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te nasze dzidziusie co raz większe❤️ gratuluję udanej wizyty🙂

    Angelka93 lubi tę wiadomość

  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 5 września 2023, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_89 wrote:
    Te nasze dzidziusie co raz większe❤️ gratuluję udanej wizyty🙂
    Dziękuję :) no teraz już coraz szybciej będą przybierać :)

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 5 września 2023, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i dobrze czułam, jest odwrócona główka w dół :)

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2023, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelka93 wrote:
    A no i dobrze czułam, jest odwrócona główka w dół :)
    Duża Roksanka 😍 I jak super, że już główką w dół!

    Angelka93 lubi tę wiadomość

  • Malinkaaa Autorytet
    Postów: 853 473

    Wysłany: 5 września 2023, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelka jak super! Piękna waga 🥰

    Natosia, Arieen a przy podaniu w szpitalu byłyście badane ginekologicznie? Oprócz karty ciąży i grupy krwi wymagali jakichś dokumentów z badań?
    Idę w sobotę, trochę się stresuje, ale samym szpitalem. Immunoglobulinę miałam 3 razy. Skoro ktg jest możliwe to nie będę zakładać sukienki :)

    Angelka93 lubi tę wiadomość

    Starania od kwietnia 2020
    👩‍❤️‍👨 Ona 32 lata, on 34 lata

    😢2021 rok 6 tydzień
    😢2022 rok 9 tydzień (krwiak, wywołanie farmakologiczne, łyżeczkowanie)
    😞 2022 rok 7 tydzień, ciąża pozamaciczna, leczenie metotreksatem
    🤞⏸️ nowa nadzieja 5 tydzień ciąży beta 4900 mUI/ml 🌈
    🌈 7/1 hbd, jest ❤️!!! CRL 8,8 mm, FHR 142/min.
    🌈 13/1 hbd, 7,44 cm ryzyka niskie ❤️
    🌈 17/1 hbd, wszystko dobrze, wstydzioch 🩷🩵
    🌈 21/1 hbd, połówkowe w porządku, 370 gramów chłopca 🩵
    🌈 29/1 hbd, 1630 g 🩵
    🌈 37/2 hbd, 2900 g - do kontroli przyrostu po tygodniu
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2023, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkaaa wrote:
    Angelka jak super! Piękna waga 🥰

    Natosia, Arieen a przy podaniu w szpitalu byłyście badane ginekologicznie? Oprócz karty ciąży i grupy krwi wymagali jakichś dokumentów z badań?
    Idę w sobotę, trochę się stresuje, ale samym szpitalem. Immunoglobulinę miałam 3 razy. Skoro ktg jest możliwe to nie będę zakładać sukienki :)
    Niee, bez badania gin. Polozna zbadala tętno dziecka i dokumenty jej przekazałam, potem krótki wywiad z lekarzem i jazda na zastrzyk w tyłek. Ja byłam w sukience jak codziennie 🙂

    Wzięli ode mnie kartę ciąży, grupę krwi i wynik przeciwcial. Na skierowanie od gina nawet nie spojrzeli 😅

    Malinkaaa lubi tę wiadomość

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10073 12419

    Wysłany: 5 września 2023, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mialam nadprogramowa wizytę 🙈
    Ale ważniejsza jest w piątek.

    As jak Twoja wizyta?

    Angelka, super dziewczynka! 😍 Czekamy na prenatalne jutro 🍀

    Angelka93 lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Bella_89 Autorytet
    Postów: 988 588

    Wysłany: 5 września 2023, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja się cieszę że zaraz pójdę spać🥴 chłopcy w żłobku się cieszą ale w domu ewidentnie sobie odbijają. Jeszcze dziś ten drzemkowy dramat... Oby jutro było lepiej

  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 5 września 2023, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkaaa wrote:
    Angelka jak super! Piękna waga 🥰

    Natosia, Arieen a przy podaniu w szpitalu byłyście badane ginekologicznie? Oprócz karty ciąży i grupy krwi wymagali jakichś dokumentów z badań?
    Idę w sobotę, trochę się stresuje, ale samym szpitalem. Immunoglobulinę miałam 3 razy. Skoro ktg jest możliwe to nie będę zakładać sukienki :)
    Karta ciąży,grupa krwi,najnowszy odczyn coombsa i skierowanie od gin.
    Bez badania na fotelu.Tylko to ktg;) dała mi od razu te
    Paski,którymi zapinają i mówi,żebym je przyniosła
    Za 8 tygodni na oddział bo bez sensu,zeby były a raz.I to ja rozumiem i popieram.


    Ja już po zebraniu w 1 klasie.No panią moja Z. Ma rewelacyjna😃 a ze oczywiście zrobiło mi się jej szkoda jak nikt się nie zgłosił do trójki to jej się zgłosiłam na wice,a wtedy moja znajoma „ No dooobra to ja a przewodnicząca i będziemy sobie razem działać” haha.Ja-
    Prawie matka czwórki,a ona matka szóstki😂

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 5 września 2023, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelka93 wrote:
    Ja już po wizycie. Wszystko ok 💓 waży już 1500 g więc szykuje się duża jak mój synek. Ale podobno nogi zawyzaja wagę :)
    Super :)))

    Angelka93 lubi tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 5 września 2023, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Ja dziś mialam nadprogramowa wizytę 🙈
    Ale ważniejsza jest w piątek.

    As jak Twoja wizyta?

    Angelka, super dziewczynka! 😍 Czekamy na prenatalne jutro 🍀
    A czemu miałaś dodatkowa wizytę?

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • .aś. Autorytet
    Postów: 1464 1970

    Wysłany: 5 września 2023, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa, właśnie, czemu ta wizyta nadprogramowa? U okulisty wszystko w porządku. Wypisała, że nie ma przeciwwskazań do sn, a USG jutro :) czuje, że to może zrodzić pytania u mojej ginekolog, która nawet nie wie, że chciałabym próbować sn xd generalnie 5 października idę na konsultacje do ordynatora szpitala. Jak da zielone światło to potwierdzam umówiona położną.

    Angelka, super, że wszystko ok ❤️ ciekawe jak bardzo się jutrzejsze pomiary pokryją z dzisiejszymi ;)

    Angelka93, Księgowa lubią tę wiadomość

    🩷2015
    🩷2018
    🩵2023
    🩶?4cs (od 11.2025)


    3x zielone światło na zajście w ciążę po 3cc
    1 wizyta: 5.05 ✅ blizna ciągła - 5 mm 🎉
    2 wizyta: ✅ 7.08 mamy zielone światło 🥹
    3 wizyta: ?

    ---
    Późne owulacje
    Karmienie piersią
    PCOS

    Plan na 3cs:
    1) Wit. D
    2) Pueria Duo
    3) zasypianie o 23
    4) <94kg
  • Bella_89 Autorytet
    Postów: 988 588

    Wysłany: 6 września 2023, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my od rana oglądamy Mulan, robimy inhalacje i czyścimy noski🥴 nie śpię od 2 a od 4:30 na nogach bo K dostał gorączki. Żłobkowa sielanka nie trwała długo, mam tylko że nie rozwinie się to w nic poważnego.
    Aś trzymam kciuki żeby synek dobrze dał się obejrzeć na wizycie i za tą konsultacje🙂

‹‹ 748 749 750 751 752 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ