X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Medart Poznań
Odpowiedz

Medart Poznań

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Foczka31 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 29 czerwca 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie opinie o Doktor Kubiaczyk??
    3 podejście u niej i znowu się nie udało, zero szukania przyczyn

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam mieszane uczucia. Też wydaje mi się , że mało jest dociekliwa w szukaniu przyczyn. Byłam z polecenia znajomej, u której pierwsza inseminacja zakończyła się sukcesem. Dr Kubiaczyk dokładnie monitorowała u niej hormony, wykryła jej też kilka nieprawidłowości które powodowały wysoki estradiol. Moje odczucie jednak jest takie, że kieruje na badania (np. drogie komputerowe badanie nasienia) ale niewiele to wnosi. Myślałam, że skoro jej zależy na takim badaniu to coś z niego będzie próbowała wywnioskować. Ale w sumie, badanie potwierdziło wynik morfologii i ilości plemników, badania podstawowego, i zaleciła in vitro, z tak słabymi parametrami, tyle że te parametry były znane. Nie próbuje też dociec przyczyny takiego stanu rzeczy. Jeśli pacjent nie pali papierosów i nie ma alleli wrażliwych na gluten, to kończą się jej pomysły. Nigdy nie zrobiła obszernego wywiadu. Te kliniki to jest biznes i świadczenie płatnej usługi, a nie leczenie - i chyba z tym się trzeba pogodzić. Myślę, że niektórym osobom może pomóc, jeśli akurat ze swoją standardową procedurą trafi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AghiK wrote:
    Mam mieszane uczucia. Też wydaje mi się , że mało jest dociekliwa w szukaniu przyczyn. Byłam z polecenia znajomej, u której pierwsza inseminacja zakończyła się sukcesem. Dr Kubiaczyk dokładnie monitorowała u niej hormony, wykryła jej też kilka nieprawidłowości które powodowały wysoki estradiol. Moje odczucie jednak jest takie, że kieruje na badania (np. drogie komputerowe badanie nasienia) ale niewiele to wnosi. Myślałam, że skoro jej zależy na takim badaniu to coś z niego będzie próbowała wywnioskować. Ale w sumie, badanie potwierdziło wynik morfologii i ilości plemników, badania podstawowego, i zaleciła in vitro, z tak słabymi parametrami, tyle że te parametry były znane. Nie próbuje też dociec przyczyny takiego stanu rzeczy. Jeśli pacjent nie pali papierosów i nie ma alleli wrażliwych na gluten, to kończą się jej pomysły. Nigdy nie zrobiła obszernego wywiadu. Te kliniki to jest biznes i świadczenie płatnej usługi, a nie leczenie - i chyba z tym się trzeba pogodzić. Myślę, że niektórym osobom może pomóc, jeśli akurat ze swoją standardową procedurą trafi.


    Ja dopiero zaczęłam diagnostykę u Pani doktor.
    Tez mamy zlecona fragmentację DNA plemnika, ale dopiero po wyleczonej infekcji. U nas problem z morfologią 0% reszta w normie. Czy i was problemem jest tylko nasienie? Dopytuje ponieważ nie ukrywam ze zależy mi na powalczeniu o naturalna ciąże.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ