Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Medart Poznań
Odpowiedz

Medart Poznań

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Foczka31 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 29 czerwca 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie opinie o Doktor Kubiaczyk??
    3 podejście u niej i znowu się nie udało, zero szukania przyczyn

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam mieszane uczucia. Też wydaje mi się , że mało jest dociekliwa w szukaniu przyczyn. Byłam z polecenia znajomej, u której pierwsza inseminacja zakończyła się sukcesem. Dr Kubiaczyk dokładnie monitorowała u niej hormony, wykryła jej też kilka nieprawidłowości które powodowały wysoki estradiol. Moje odczucie jednak jest takie, że kieruje na badania (np. drogie komputerowe badanie nasienia) ale niewiele to wnosi. Myślałam, że skoro jej zależy na takim badaniu to coś z niego będzie próbowała wywnioskować. Ale w sumie, badanie potwierdziło wynik morfologii i ilości plemników, badania podstawowego, i zaleciła in vitro, z tak słabymi parametrami, tyle że te parametry były znane. Nie próbuje też dociec przyczyny takiego stanu rzeczy. Jeśli pacjent nie pali papierosów i nie ma alleli wrażliwych na gluten, to kończą się jej pomysły. Nigdy nie zrobiła obszernego wywiadu. Te kliniki to jest biznes i świadczenie płatnej usługi, a nie leczenie - i chyba z tym się trzeba pogodzić. Myślę, że niektórym osobom może pomóc, jeśli akurat ze swoją standardową procedurą trafi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AghiK wrote:
    Mam mieszane uczucia. Też wydaje mi się , że mało jest dociekliwa w szukaniu przyczyn. Byłam z polecenia znajomej, u której pierwsza inseminacja zakończyła się sukcesem. Dr Kubiaczyk dokładnie monitorowała u niej hormony, wykryła jej też kilka nieprawidłowości które powodowały wysoki estradiol. Moje odczucie jednak jest takie, że kieruje na badania (np. drogie komputerowe badanie nasienia) ale niewiele to wnosi. Myślałam, że skoro jej zależy na takim badaniu to coś z niego będzie próbowała wywnioskować. Ale w sumie, badanie potwierdziło wynik morfologii i ilości plemników, badania podstawowego, i zaleciła in vitro, z tak słabymi parametrami, tyle że te parametry były znane. Nie próbuje też dociec przyczyny takiego stanu rzeczy. Jeśli pacjent nie pali papierosów i nie ma alleli wrażliwych na gluten, to kończą się jej pomysły. Nigdy nie zrobiła obszernego wywiadu. Te kliniki to jest biznes i świadczenie płatnej usługi, a nie leczenie - i chyba z tym się trzeba pogodzić. Myślę, że niektórym osobom może pomóc, jeśli akurat ze swoją standardową procedurą trafi.


    Ja dopiero zaczęłam diagnostykę u Pani doktor.
    Tez mamy zlecona fragmentację DNA plemnika, ale dopiero po wyleczonej infekcji. U nas problem z morfologią 0% reszta w normie. Czy i was problemem jest tylko nasienie? Dopytuje ponieważ nie ukrywam ze zależy mi na powalczeniu o naturalna ciąże.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ