X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miesiączka po odstawieniu tabletek
Odpowiedz

Miesiączka po odstawieniu tabletek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej... kiedy dostałyscie miesiączki po odstawieniu tabletek ...?? Nie chodzi tu o krwawienie z odstawienia a o normalną juz miesiączkę... i kiedy wam sie udało zajść w ciażę po odstawieniu tabsów?

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam krwawienia normalnie, a potem przyszedł okres po 29 dniach, kolejny po 26, zobaczymy co dalej ale też wygląda na regularny :) A z tego co czytam to różnie bywa, jedne w pierwszym, drugim... A inne po pół roku czy roku. Zależy jak tam się sprawy mają chyba :P

    Agis29 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ