Forum Starając się - ogólne Miesiączka po odstawieniu tabletek
Odpowiedz

Miesiączka po odstawieniu tabletek

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej... kiedy dostałyscie miesiączki po odstawieniu tabletek ...?? Nie chodzi tu o krwawienie z odstawienia a o normalną juz miesiączkę... i kiedy wam sie udało zajść w ciażę po odstawieniu tabsów?

 • Seli Autorytet
  Postów: 12176 2025

  Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:16

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja dostałam krwawienia normalnie, a potem przyszedł okres po 29 dniach, kolejny po 26, zobaczymy co dalej ale też wygląda na regularny :) A z tego co czytam to różnie bywa, jedne w pierwszym, drugim... A inne po pół roku czy roku. Zależy jak tam się sprawy mają chyba :P

  Agis29 lubi tę wiadomość

  dZhdp1.png

  Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

  Więcej cudów nie będzie 😔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego