Forum Starając się - ogólne Miesiączka po odstawieniu tabletek
Odpowiedz

Miesiączka po odstawieniu tabletek

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej... kiedy dostałyscie miesiączki po odstawieniu tabletek ...?? Nie chodzi tu o krwawienie z odstawienia a o normalną juz miesiączkę... i kiedy wam sie udało zajść w ciażę po odstawieniu tabsów?

 • Seli Autorytet
  Postów: 12180 2027

  Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:16

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja dostałam krwawienia normalnie, a potem przyszedł okres po 29 dniach, kolejny po 26, zobaczymy co dalej ale też wygląda na regularny :) A z tego co czytam to różnie bywa, jedne w pierwszym, drugim... A inne po pół roku czy roku. Zależy jak tam się sprawy mają chyba :P

  Agis29 lubi tę wiadomość

  dZhdp1.png

  Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

  Więcej cudów nie będzie 😔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ