X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miesiaczka w ciazy???
Odpowiedz

Miesiaczka w ciazy???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie,lekkie krwawienie i plamienie tak wyglada moj NIBY @
    RATUJCIE !!! ktore z Was mialy tak a okazalo sie ze to ciaza???

    mindusia, mindusia lubią tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 22 maja 2013, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulka ja mialam podobnie jak Ty dzis powinnam dostac @ ale jak na razie jej nie ma.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Basiulka ja mialam podobnie jak Ty dzis powinnam dostac @ ale jak na razie jej nie ma.

    A ja mialam ale bardzo dziwny raczej to nie byl moj okres tym bardziej,ze dzisiaj zmierzylam temperature waginalnie bo ciekawa bylam,czy bedzie wyzsza ale mialam 35,6 takze niska,Przegladalam tez 50 ostatnio dodanych wykresow i byl tam wykres pewnej dziewczyny ktorej temp z ponad 37 stopni C spadla do 35,9 i test ciazowy pozytywny :O
    Albo na innym wykresie temp utrzymywała,sie na 36,23 a spadla do 35,9 i tez pozytywny test . . . A ja myślałam,ze w ciazy jest wysoka temp :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź na betę i będziesz miała jasność :)

    Effcia28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam wyjścia Rucia :) Ale ja mam tez nadżerkę i myślę,że to tez przez nia mam zaburzenia w cyklu,w miesiączce

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 22 maja 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia ja też miałam podobny przypadek do ciebie. Miała przez 3 dni takie skąpe kwawienia ni to @ ni cos innego. Ciężko było stwierdzić. Jednak ja robiła wtedy tylko test i wyszła 1 kreska. Potem dałam sobie spokój. testy nie zawsze pokazują prawdę lepsza beta.
    A co do temperatury to słyszałam że nie zasze w ciąży jest podwyższona. To nie jest norma

    basiulkaa_89, Fredka2 lubią tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Nie mam wyjścia Rucia :) Ale ja mam tez nadżerkę i myślę,że to tez przez nia mam zaburzenia w cyklu,w miesiączce

    Basiu ja również mam nadżerkę i w żaden sposób nie zaburzała mi cyklu miesiaczkowego. Z tego co zdązyłam wyczytać, to nie powinna wpływać na cykl miesiączkowy.

    Najczęstsze przyczyny braku miesiączki:

    Zaburzenia odżywiania
    Torbielowatość jajników
    Zaburzenia hormonalne
    Silny stres
    Zaburzenia czynności tarczycy
    Czasami krwawienie nie występuje w trakcie podróży

    Może któryś z powyższych czynników na wpływ na twoją @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz nie zauważyć jakiegoś znaczącego skoku temperatury w ciąży z różnych powodów. Możesz mieć zbyt małe stężenie progesteronu we krwi, co jest niebezpieczne dla ciąży, gdyż niski progesteron może spowodować poronienie. Prz anemii również temperatura ciała jest niska. Wiele czynników ma wpływ na temperaturę. Dlatego jeżeli masz jakieś wątpliwości najlepiej udać się na betę :)

    Miriam lubi tę wiadomość

  • Mery82 Koleżanka
    Postów: 44 24

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży, plamiłam i krwawiłam do 6 m-ca, w moim przypadku tylko podwyższona temp. przemawiała za ciązą...

    „Cierpliwości wiele trzeba;
    Niech się dzieje wola Nieba.” (Z nią się zawsze zgadzać trzeba)
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam tak jak ty, ale niestety w ciązy nie byłam. Niestety jednak po tak dziwnym @ organizm mi się rozregulował, @ stały się nieregularne i różne inne dziwne rzeczy się pojawiły, których nie było...

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • benitka Autorytet
    Postów: 274 241

    Wysłany: 9 września 2013, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie ..ja też zawsze mam obfity @,trwajacy zawsze pięć dni,regularne cykle 28 dniowe..ale w tym miesiącu coś się pochrzaniło i @ dostałam tydzień wcześniej i była bardzo skąpa ...leciutkie krwawienie...po tum krwawieniu zrobiłam test ale negatywny...co to może być...może zrobiłam go za wcześnie....

    bhywkrhmf2hztwyl.png MOje 3 aniołki ...kocham i tęsknię...
  • Czikitkaaa Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 19 października 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny jestem tu nowa i mam kilka wątpliwości liczę na Waszą wyrozumiałość :) otóż z Mężem podjeliśmy pierwszą próbę starania się o Dziecko. Cykle mam dość regularne 31-32 dni, owulacja od 21-22 dnia. Podjeliśmy starania w 19-23 dnia cyklu, śluz bardzo płodny, temperatura z tych wyższych (chociaż ogólnie mam bardzo niskie temperatury) i tutaj moje pytanie. 5 dni po domniemanym zapłodnieniu spadła mi temp. Potem wróciła do normy. Dzisiaj w 31 dniu cyklu robiłam test i wyszła bardzo bladziutka kreseczka i miałam niższą temp. Czy jest szansa na Potomstwo w tym cyklu? Co o tym sądzicie ? Bardzo pragniemy Dziecka

    rybka lubi tę wiadomość

    Czikitkaaa18
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 19 października 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam bardzo często to co Ty opisujesz.Ale słyszałam że takie coś jest też jak ktoś ma nadżerke.Ginka mi mówiła..ja robiłam cytologie i nie mam nic

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 19 października 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czikitkaaa wrote:
    Hej, dziewczyny jestem tu nowa i mam kilka wątpliwości liczę na Waszą wyrozumiałość :) otóż z Mężem podjeliśmy pierwszą próbę starania się o Dziecko. Cykle mam dość regularne 31-32 dni, owulacja od 21-22 dnia. Podjeliśmy starania w 19-23 dnia cyklu, śluz bardzo płodny, temperatura z tych wyższych (chociaż ogólnie mam bardzo niskie temperatury) i tutaj moje pytanie. 5 dni po domniemanym zapłodnieniu spadła mi temp. Potem wróciła do normy. Dzisiaj w 31 dniu cyklu robiłam test i wyszła bardzo bladziutka kreseczka i miałam niższą temp. Czy jest szansa na Potomstwo w tym cyklu? Co o tym sądzicie ? Bardzo pragniemy Dziecka
    hejka powtórz test jest szansa ze to ciaza ale tez moze test byl wadliwy(bo niestety i takie sa) powtorz test albo najlepiej idz na bete..powodzenia :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ