X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miesięczne dziecko a wesele??
Odpowiedz

Miesięczne dziecko a wesele??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kudia Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Po 7 miesiącach starań udało nam się zajść w ciążę. Aktualnie to mój drugi miesiąc, a 24 września moja siostra na której ślubie mam być świadkową bierze ślub. Termin porodu mam na 1 września, ale możliwe że to będzie nawet końcem sierpnia. Trochę się martwię jak to będzie. Jest to sala bez hotelu na górze I nie ma żadnego dodatkowego pomieszczenia dla mam z dziećmi. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie ? Czy to w ogóle możliwe i "zdrowe" wziąć miesięczne dzieciątko na wesele? Sama nie wiem jak to wszystko będzie wyglądało a doświadczenia nie mam w ogóle bo to nasze pierwsze dziecko. Proszę o jakieś rady. Jeśli bym karmiła piersią to zostawienie dziecka u teściowej i dojezdzanie co chwilę na karmienie to 2h co jakiś czas to zły pomysł... A skoro jestem świadkową to średni pomysł jest cały czas znikać, bo reasumując więcej mnie by nie bylo niz bym byla.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2022, 17:17

  • Lolka997 Autorytet
    Postów: 1175 2917

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To post bardziej na BBF, nie tu.
    Po drugie (odpukać) skupiłabym się najpierw na sobie, żeby wszystko było dobrze, bo jesteś jeszcze jednak na początkowym etapie ciąży.
    Koło maja/czerwca myślałabym nad szukaniem rozwiązania ;)
    Rośnijcie spokojnie!

    Dominika96, Anuśla lubią tę wiadomość

    Starania o pierwszy cud od 04.2021
    Ja- 25, Leśniowski-Crohn (2 operacje), podejrzenie PCOS, LUF, IO :(
    On- 30, okaz zdrowia...

    28.01.2022 II
    14.02.2022 2 Ktośki na pokładzie 🥰
    24.02.2022 Ktosie... 💔😭

    05.2022 zaczynam walkę od nowa 💪
    13.05.2022- badanie drożności HyCoSy- OBYDWA DROŻNE 😍
    Maj zakończony 8 cm torbielą..

    06.2022- pierwsza stymulacja cyklu- Letrozol, pęcherzyk 23 mm na lewym jajniku ❤
    +Ovitrelle =pęcherzyk pęknięty + 2 cm torbiel krwotoczna
    Czerwiec zakończony betą o wyniku 1

    07.2022- Letrozol, pęcherzyk na prawym jajniku, Ovitrelle, po 48h niepęknięty, 2xOvitrelle
    Lipiec zakończony bielą na teście.

    08.2022- PIERWSZE PODEJŚCIE DO IUI+hirudoterapia ❤️

    Leki:
    3-7 dc- Letrozol, NAC
    do owulacji- dzięgiel chiński
    Ovitrelle
    stale- Euthyrox 25, inozytol, kurkumina
  • Olenkaa Autorytet
    Postów: 943 722

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym to rozwiązała tak. Ty bądź jako świadkowa do podpisania papierów w urzedzie/kościele a na salę niech weźmie kogoś innego. Ty będziesz skupiona na dzidziusiu a rola świadkowej raczej polega na zabawianiu gosci/dbaniu o pannę młoda a nie ukrywajmy będziesz miała inne priorytety 😊

    eiktflw1q59xy68t.png
    09.09.2021 ⏸️
    5.11 - 1 prenatalne, synek 💙
    31.12 - polowkowe ✊🙏
    26+0- 996g
    30+5- 2010g

    Euthyrox, Clexane, Acard

    04.2021 17tc 💔
  • Różowa_90 Ekspertka
    Postów: 241 297

    Wysłany: 2 lutego 2022, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z dziewczynami. Przede wszystkim nie wiesz jak się będziesz czuła, będziesz jeszcze w połogu, nie wiesz jaki będzie dzidziuś, ja zdecydowanie nie polecam brania noworodka w miejsca pełne ludzi, zwłaszcza jesienią - początek okresu infekcyjnego.
    Może gdzieś blisko sali uda się wynająć pokój w którym będzie teściowa? Nie stresuj się tym teraz, tylko na spokojnie to przemyśl i rozważ różne opcje, bo nie zawsze wszystko idzie jak zaplanujemy, lepiej mieć wyjścia awaryjne.

    Początek 03.2021 - starania o pierwsze 👶
    2 cykle starań: 💔 31.05.21 - 8tc
    4 cykle starań: 26.11.21 - ⏸
    13.12.21 - jest ♥️!
    25.01.22 - prenatalne 👌 👨‍🦱
    22.03.22 - połówkowe 👌 👨‍🦱
    26.05.22-badanie III trymestru 👌👨‍🦱
    ❤️1.08.2022 - mamy synka! ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ