Forum Starając się - ogólne mikrogruczolak
Odpowiedz

mikrogruczolak

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ulcia11 Debiutantka

Wysłany: 25 kwietnia 2017, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny. czy miałyscie mikrogruczolaka? jakie sa leki? czy mozliwa jest ciaza?

Ulcia11
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2017, 17:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikrogruczolak przysadki mózgowej?

• Ulcia11 Debiutantka

Wysłany: 25 kwietnia 2017, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mikrogruczolak przysadki mozgowej.

Ulcia11
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2017, 17:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leki na obniżenie prolaktyny, a jeżeli guz rośnie to usuwa sie go operacyjnie.

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2017, 17:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chodzi o ciąże to raczej jest ciężko zajść w nią, ponieważ wysoka prokatyna działa jak naturalny środek antykoncepycjny.

A jaki masz poziom prolaktyny?

• Tynka1990 Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2017, 18:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja miałam tego przyjaciela. Prolaktyna przeważnie w granicach 55 przy normie do 35. Miałam bromergon i udało się chociaż mam Oprócz tego endometrioze. A teraz mikrogruczolak wchlonal się. Prolaktyna już w normie

relgx1hp8inl3sxx.png
    relgx1hpaj5zn1ig.png
    04.2020 aniołek 8tc
    34bw3e3kh0q3cy50.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2017, 18:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy jakie laboratorium. U mnie norma jest do 23.

• Tynka1990 Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2017, 16:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie była do 35. A teraz mam prolaktyne na poziomie 13

relgx1hp8inl3sxx.png
    relgx1hpaj5zn1ig.png
    04.2020 aniołek 8tc
    34bw3e3kh0q3cy50.png
  • Ulcia11 Debiutantka

Wysłany: 29 kwietnia 2017, 20:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam Hiperprolaktynemię. i mam bromergon 1 tabletka na wieczór. Mam nadzieje ze się uda :)

Ulcia11
  • Toonney Autorytet

Wysłany: 14 maja 2017, 18:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam mikrogruczolaka od lat leczony Distinexem I wyniki od lat bardzo ladne ale na Dostinexie bede przez reserve zycia (z przerwa na ciaze I laktacje)

lMkbp1.png
    cv0ep1.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego