X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Miositogyn
Odpowiedz

Miositogyn

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • asia__u Ekspertka
    Postów: 221 294

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Chętnie odsprzedam którejś z Was jedno pudełko Miositogynu. Kupiłam dwa pudełka i zaraz w pierwszym cyklu starań z tym śordkiem zaszłam w ciążę. Cena to 25 zł +KW. Termin ważności do 09.2017r. Jeżlei ktoraś z Was jest chętna prosze o prywatną wiadomość.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2017, 12:25

    km5s8ribrn17y8ix.png
    2nn33e3kt9e0m3f8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ