X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Misja ciąża
Odpowiedz

Misja ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 10 sierpnia 2021, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym w tym wątku podzielić się naszą historią i pomóc trochę w realizacji marzeń 😉
    Planuję dodawać co jakiś czas krótkie notatki zawierające różne informacje które nam pomogły i mogą pomóc innym😉

    PoprostuM lubi tę wiadomość

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 12 sierpnia 2021, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od czego by tu zacząć...Zazwyczaj zaczyna się od początku, a ja przekornie zacznę "od końca".

    Jestem mamą 3 dzieci. Najstarsza córka ma 11 lat, młodsza córka 3, a syn niedługo skończy 8 mcy.

    Co matka trójki dzieci może wiedzieć o niepłodności? Może nie za wiele, ale jednak przez rok starań o drugą ciążę trochę jednak temat był mi bliski. Dużo czytałam, szukałam. W zasadzie robię to nadal... Może to, o czym będę pisać komuś chociaż trochę pomoże w drodze do upragnionego szczęścia. Oby ta droga była jak najkrótsza i jak na najmniej wyboista.

    Liczę na jakiś odzew, pytania. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie w miarę możliwości.

    W kolejnym wpisie postaram się Wam przybliżyć kiedy mówimy o niepłodności i jakie zrobić pierwsze kroki. Może już na tym etapie macie jakieś pytania - będzie mi łatwiej pisać ;-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ