X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Modlitwa o dar potomstwa
Odpowiedz

Modlitwa o dar potomstwa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lilinka Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 1 marca, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ❤🙏 niedawno odkryłam na FB grupę " O Spem Miram - Nadziejo Przedziwna" nazwa jest od pierwszych słów modlitwy za wstawiennictwem św. Dominika, dołączanej do paska :) Celem grupy jest wspólna modlitwa o dar potomstwa, wzajemne wsparcie (zwłaszcza emocjonalne) oraz polecanie sobie lekarzy, specjalistów np. naprotechnologów, endokrynologow, psychologów, dietetyków klinicznych itp. oraz miejsca (sanktuaria, parafie) gdzie odbywają się msze o dar potomstwa :)
    Brakowało mi takiej grupy, gdzie mogłabym znaleźć kobiety podzielajace podobne wartości, dlatego jeśli potrzebujecie w staraniach również wsparcia duchowego, modlitwy to Was zapraszam ❤😇 sama staram sie juz ż dwa lata, teraz również i mój mąż dojrzał, aby siegnąc po pomoc specjalistów (pewnie same też wiecie jak trudno jest namówic faceta na badania). Jednak najbardziej potrzebowałam własnie takiej kobiecej siły, wsparcia, które znajduję też tutaj na forum i za które bardzo Wam dziekuję oraz za cenne rady - to forum to skarbnica wiedzy ❤
    Niedawno modliłam sie za znajomą, która też nie mogła zajść w ciązę i jej się udało, dlatego mocno wierzę w orędownictwo świetych i wsparcie duchowe podczas starań ❤ ale oczywiscie modlitwa to nie magiczne zaklęcie, dlatego ta grupa jest, aby modlić się i działać czyli szukac też pomocy lekarzy, specjalistów itp. a dzielac się własnym doświadczeniem najlepiej można uzyskać pomoc i znaleźć dobrych specjalistów :)
    Może któraś z Was bedzie chciała dołączyć, polecam ❤

    Miphuhiz, Lili❤️, Speranza :), anetka lubią tę wiadomość

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 6 marca, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj 🥰 piękny pomysł . Polecam Matemblewo . Na FB Modlitwa o potomstwo . Oraz lekarza Naprotechnolog Andrzej Banach. Staraliśmy się 4 lata. 6 strat . I dzięki lekarzowi się udało i modlitwie ❤️🤩😍 synek ma 9 miesięcy. Jest cudem ! Chwała Bogu 🙏🥰

    Wierzę że uda się wam . Wszystko w rękach Pana Boga. On wie kiedy. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych .
    Wspieramy modlitwą i przytulam mocno 🤗

    Speranza :), Lilinka, anetka, siesiepy lubią tę wiadomość

  • Lilinka Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 7 marca, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Witaj 🥰 piękny pomysł . Polecam Matemblewo . Na FB Modlitwa o potomstwo . Oraz lekarza Naprotechnolog Andrzej Banach. Staraliśmy się 4 lata. 6 strat . I dzięki lekarzowi się udało i modlitwie ❤️🤩😍 synek ma 9 miesięcy. Jest cudem ! Chwała Bogu 🙏🥰

    Wierzę że uda się wam . Wszystko w rękach Pana Boga. On wie kiedy. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych .
    Wspieramy modlitwą i przytulam mocno 🤗
    Dziękuję, od prawie dwóch lat ogladam co miesiąc mszy z Matemblewa 😍 marzę, aby kiedys tam pojechać, ale to dla mnie drugi koniec Polski, ale kto wie może kiedyś na wakacjach... za dwa tygodnie mam pierwsza wizytę u naprotechnologa z moich okolic, mam nadzieję, że z pomocą lekarza i Pana Boga uda się spełnic marzenie o macierzyństwie ❤🙏 Dziękuję za modlitwę 😍

    anetka lubi tę wiadomość

  • anetka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 marca, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam zamówić Pasek Świętego Dominika
    https://grodek.mniszki.dominikanie.pl/o-pasku/

  • Lilinka Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 8 marca, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anetka wrote:
    Polecam zamówić Pasek Świętego Dominika
    https://grodek.mniszki.dominikanie.pl/o-pasku/
    Mam od stycznia ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ