X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Moj facet nie jest Polakiem". Sa tu takie kobietki??
Odpowiedz

"Moj facet nie jest Polakiem". Sa tu takie kobietki??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • BlacKAngel1989 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 17 listopada 2015, 02:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z racji tego,, ze jest tu bardzo duzo dziewczyn, ktore mieszkaja w UK i nie tylko,, to zakladam taki oto temat,, bo sama jestem z mezczyzna, ktory jest innej narodowosci i chetnie dowiedziala bym sie,, czy sa tu tez takie pary i jak starania wygladaja?? :)

    Cytrynka_ lubi tę wiadomość

  • BlacKAngel1989 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 17 listopada 2015, 03:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milo bedzie wymienic sie swoimi relacjami w zwiazku, kiedy partner jest innego pochodzenia :)
    Jak wygladaja starania u Was? Jak partner podchodzi do udanego, badz nie- cyklu??


    Cytrynka_ lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    W koncu wątek dla mnie.

    BlacKAngel1989 lubi tę wiadomość

  • BlacKAngel1989 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, CYTRYNKA :)
    No to opowiadaj :)
    Rozwinmy sie w tym temacie :)

    Cytrynka_ lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 listopada 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyje z Kurdem. Za chwile stuknie nam rok. Anty odstawilam juz dawno. Ale niestety mialam meeeega zawirowania w cyklach (nawet po 90dni). Teraz po ingerencji lekarza mam juz w miare regularne (33 dni). Nie mamy parcia na dziecko, ktore musi byc juzn natychmiast, bo jak nie to placz i rozpacz. Oboje podchodzimy z luzem. Dla mnie duzym sukcesem jest ze przy negatywnym tescie @ w ogole przychodzi. Bo wczesniej po 3 miesiace jej nie mialam a testy negatywne i wez czlowieku zrozum o co chodzi. Teraz gdy widze negatywny test i za chwile przychodzi @ czuje ulge. Bo wiem ze jest ze mna ok. Moj ma podobne odczucia.
    Ja sprawe zawierzam Bogu a on Allahowi (czyli na jedno wychodzi). Jak ten na gorze da nam dziecko to bedziemy je kochac miloscia bezgraniczna. Jak nie da to siebie bedziemy kochac ;)

    bezimienna, BlacKAngel1989 lubią tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 listopada 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz Ty opowiadaj.

  • BlacKAngel1989 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 17 listopada 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...i Ja tez CYTRYNKO zyje z Kurdem :) i zeby bylo fajnie, to tez za chwile stuknie rok :) Moj facet bardzo chce miec dziecko, bardzo czesto o tym mowi, ze nie moze sie juz doczekac :) ...a Ja jak widze to, jak on tego pragnie, to dostaje wariacji na tym punkcie i znowu zaczelam mocno sie obserwowac :) badz, co badz- u nas od samego poczatku byly jakies tematy dziecka, wiec zawsze konczylo sie finalnym <3 , no ale nic z tego nie wyszlo przez ten caly okres,, no i tez wgl nie zwracalam na siebie uwagi (nic , a nic). - oprocz okresu nie myslalam zupelnie o niczym. A ze teraz bardzo chcemy miec dzieciatko,, to juz podchodzimy do tego inaczej :)
    A o imionach rozmawiacie??? U Nas juz sa wybrane :) hehehe :)

    Cytrynka_ lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 listopada 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O imionach nie rozmawialismy. Ale ja bym chciala miedzynarodowe. I wychodzi ze bedzie Ania i Adas. Bo we wszytkich 3 kulturach one wystepuja (no moze ciut inna wymowa). Aczkolwiek ja zawsze chcialam miec pokazna gromadke wiec potem bedzie problem ;) bo przeciez nie bede miala 2 Adasiow ;)

    A gdzie mieszkasz jesli moge wiedziec? I z ktorej czesci Kurdystanu jest Twoj wybranek?
    Moj jest z polnocnego Iraku.

  • BlacKAngel1989 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 17 listopada 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkam w Wakefield :)
    Niestety nie mam pojecia ,, w ktorej czesci Iraku lezy Koya.... a on stamtad pochodzi :)
    U nas, jak bedzie chlopiec, to Asir..
    Co do dziewczynki, nie mozemy sie zdecydowac :)
    A Ty, gdzie w UK mieszkasz?? :)

    Cytrynka_ lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 listopada 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieszkamy w Glasgow.
    Czyli tez jest z irackiej czesci? O wow...
    Jestes druga polka ktora znam, ktora zyje z Kurdem.
    A jak u Ciebie ze znajomymi? Nie doradzają, że on bedzie dla Ciebie zly, bo to muzulmanin blablabla... I jakie macie podejście do wiary jesliw chodzi o dzieci?

  • BlacKAngel1989 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 17 listopada 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak- jest z Iraku :)
    Znajomi roznie podchodza do mojego zwiazku,, jedni sa przeciwni, drudzy zazdroszcza. Slyszalam tez milion powodow, dlaczego musze sie z nim rozstac, bo teraz jest dobry, a pozniej bede pewnie jego niewolnica.... aaaa! , no duuuzo tego :) ...a ja mam (brzydko mowiac) w dupie opinie innych... bo to ja z nim jestem, przebywam, zyje... i to ja wiem jaki jest, co dla niego jest wazne itd, a nie ludzie czy moi znajomi :) najwazniejsze dla mnie jest to, ze moja rodzina go uwielbia , a moja mama to pchala by w niego, co tylko najlepsze, a wlasnie najbardziej obawialam sie ich reakcji, dlugo zwlekalam z oswiadczeniem mojej rodzinie o moim partnerze.
    Hmmm, co do wiary,, to juz pisze jak to u nas wyglada :)
    Ja, katoliczka... ale tylko wierzaca... nie praktykuje, nie rozmawiam o Boga, itd, itp. I moj facet rowniez.... czyli tak naprawde oboje wierzymy w swoich Bogow, ale zadne z nas nie jest osoba, ktora jest zwiazana ze swoja wiara. Nie robimy nic po "bozemu" i wedlug jakis tam zasad.
    Co do dziecka wiary?? Nie mam pojecia, poniewaz tak jak pisalam, nie rozmawiamy nawet o tym,, ale wydaje mi sie, ze ze wzgledu na to, ze mam juz jednego syna katolika, to i drugie dziecko zostanie w mojej wierze. A wiem, ze moj facet nie bedzie temu przeciwny :)

    Cytrynka_ lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 listopada 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kwestie wiary omawialismy na poczatku. Moj co prawda nie praktykuje 5 modlitw ani nie celebruje piatku, ale wieprzowiny nie je. Czasami sie w domu pomodli.
    Ja nie pamietam kiedy sie modlilam. Nie jestem praktykujaca katoliczka. Swieta obchodze z mama w styczniu (jest prawoslawnal i tylko zs wzgledu na nia. Bo jakos nie czuje tego.
    Dzieci zapewne beda wychowane w jego religii, ktora mnie pociaga i cora bardziej zaczyna sie podobac. Zmieniac wiary nie mam zamiaru, ale mysle ze moglabym zyc w jej duchu.
    Kurdzi przynajmniej Ci ktorych ja znam sa bardzo tolerancyjni i np nie kaza zakrywac glow itp. Co mi sie bardzo podoba.

    A powiedz rodzina Twojego widziala Ciebie? Rozmawiałas z nimi? (wiem, wiem rozmowy z kurdami to nie takie proste bo sorani jest dosc skomplikowany, ale moze chociaz wymiana usmiechow na skype?).

  • BlacKAngel1989 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 17 listopada 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz bardzo duzo rozumiem i tez rozmawiam w ich jezyku :) tak, znam mame, brata i siostre :) - niestety widuje ich tylko wirtualnie, ale sa bardzo mili dla mnie za kazdym razem :)
    Ja tez "obracam sie" w ich swiecie caly czas i potwierdzam- tolerancyjni sa strasznie :) chociaz.... czasem moglabym pochodzic w takich muzulmanskich ciuszkach, hehe :)

  • BlacKAngel1989 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 17 listopada 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...a jesli chodzi o wieprzowine, to moj facet teoretycznie tez nie jada,, ale w praktyce czasem cos tam podje :) nie ma reguly kochana, kazdy jest inny, ale tak, jak Kurdysz dba o kobiete, to zaden inny nie potrafi (przynajmniej w moim przypadku tak jest) :)
    Po latach nieudanych zwiazkow, problemow, placzow i zalow- jestem wkoncu SZCZESLIWA i doceniana na kazdym kroku :)
    Zdradzisz, ile latek macie??? :)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 listopada 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak znajde na tel to wysle Ci zdjecie siebie w tradycyjnym stroju. Ktoregos razu na wesele sobie kupilam przez ebay ;) piekna suknia ;)

    I fakt potrafia dopiescic kobiete. Tylko moj chwilami sie zapomina i probuje ze mnie zrobic kurdyjska kobiete. Taka cicha i spokojna. A ja to z tych wyszczekanych jestem, wiec mu trudno.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 listopada 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A latek ja mam 24 a on 33 ;)

  • BlacKAngel1989 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 17 listopada 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahaha, taka sama jestem jak Ty i moj facet juz sie tego nauczyl, ze sobie Mna nie porzadzi i teraz siedzi cichuuutko :D
    Twierdzi, ze to ja jestem bosem w zwiazku :D

    Ja mam 26, a on 24 :)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 listopada 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj niby wie ze ja sie nie dam. Ale jeszcze widze jak chwilami probuje. Ale ja tam sie nie dam.

  • BlacKAngel1989 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 17 listopada 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj odpuscil,, bo za kazdym razem, kiedy cos Mnie mocno zlosci,, to siada cicho i tylko pod nosem burczy "Polish mafia", hahahaha :D i sie nie odzywa wiecej :D boi sie,, oj boi :)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 listopada 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moj chyba predko nie odpusci. On tez taki jak ja. Wszystko po jego musi byc... Ale przynajmniej nudno nam nie jest.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ