X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na wesolo- wróżby z obrączki i nie tylko :-)
Odpowiedz

Na wesolo- wróżby z obrączki i nie tylko :-)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialabym poznac Wasza opinie na temat wrozb :-)
    znalazlam dzis takie forum: http://www.zapytajpolozna.pl/forum/planujemy-ci%C4%85%C5%BC%C4%99-staramy-si%C4%99-o-dziecko/336181-odpr%C4%99%C5%BCenie-wr%C3%B3%C5%BCby-z-obr%C4%85czki

    i sama sobie powrozylam :-)
    ile bede miala dzieci- 3
    co urodzi sie najpierw- dziewczynka
    ile lat ma moj maz- zgadza sie :-)
    za ile miesiecy zajde w ciaże- 0
    za ile tygodni zajde w ciaze- 0
    za ile dni zajde w ciaze- 1!!!
    daje nadzieje :-) tymbardziej ze albo dzis albo jutro mam owulke :-)

    Eklerka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dla zabawy sobie i mężowi i wyszło nam to samo.
    Najpierw syn, potem córka. :)
    A to ze szklanką nie wiem jak zrobić. Zbyt chaotycznie napisane w instrukcji.

  • Muńka Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedyś z koleżankami z pracy robiłyśmy sobie wróżby z obrączek zawieszonych na własnym włosie, i tak koleżanka jedna trzymała mój włos z przewieszoną moją obrączką nad moją dłonią i wyszło że będę miała 3 dzieci pierwsza córka (obrączka się kręciła w koło) i bliźniaki córka i syn (obrączka kręciła się do okoła i jednocześnie przeszła w ruch wahadłowy) trochę to dziwne ale tak było obrączka sama latała jak chciała..

    a jak byłam w ciąży to nad moim brzuchem jedna koleżanka zrobiła to samo obrączka latała do okoła nad brzuchem to oznaczało że jest dziewczynka.. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2014, 20:10

    eikt9n73un1jkg64.png
    mhsvgu1rc472qnb8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja ze szklanka chodzi o to ze wlewasz do szklanki wody (pol szklanki) zawieszasz obraczke na nitce i zadajesz pytanie.. spuszczasz obraczke obok szklanki 3 razy ( w gore i w dol) a pozniej umieszczasz obraczke nad szklanka tak zeby a nie dotykala wody. i patrzysz jak sie rusza.. jesli zadalas pytanie gdzie odpowiedzia musi byc liczba to liczysz ile razy obraczka uderzy o brzeg szklanki(licza sie tez leciutkie uderzenia)..
    jesli zadajesz pytanie gdzie odpowiedz moze byc tak albo nie ustal sobie ze TAK to 1 uderzenie a NIE to 2 uderzenia.. mam nadzieje ze teraz jest lepiej :-) powodzenia :-)

  • gwiazdeczka88 Ekspertka
    Postów: 435 57

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mi wyszło że za 2 miesiące zajdę w ciążę, dla potwierdzenia zapytałam za ile tygodni, stuknęło na 8.... 15 lipca biorę ostatnią visanne i między 23-27 lipca idę na drugą laparo - w ciąże mam zajśc między 14-17 sierpnia 2015 :-)

    I tego się trzymam.

    Jagah lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia, LUF, laparo 04-2015 i 07-2015,
    HSG w grudniu 2015 - oba drożne, histeroskopia - macica dwurożna, niedoczynność tarczycy, adenomioza.
    AMH 1,98
    06-2016 - I procedura in vitro nieudana bez mrozaków :-(
    13-09-2016 - II procedura, 29 trans. 2 zarodków :-(, brak mrozaków
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Traktuje ta wrozbe z przymruzeniem oka, ale nastawiam sie bardzo pozytywnie.

    Za ile tygodni zajde w ciaze - za 3, i zgadza sie - za kolejne 3 tyg. mam owulacje tak statystycznie rzecz biorac ;)

    Ile bede miala dzieci - odp. 4.
    Trzy corki i ostatni rodzynek, syn ;)

    W jakim miesiacu zajde w ciaze: wyszlo 7 stukniec, czyli LIPIEC :D

    Zadalam jeszcze kilka innych pytan dla sprawdzenia i wszystko sie pokrylo idealnie.
    Czy kolejnym dzieckiem bedzie SYN - odp. NIE.

    U mnie obraczka na potwierdzenie obracala sie w srodku szklanki, kiedy bylo negatywnie bujala sie poziomo. Zadalam kilka pytan z przeszlosci i tez wszystko sie potwierdzilo :)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:36

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu chodzi o to żeby się pobawić,zrelaksować i odstresować itd. Czasem może zadziałać perswazji na swój organizm:)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:36

    Maczek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe to racja :)
    Morwa wrote:
    "wyszło mi z obrączki ,że w tym miesiącu mam być w ciąży a dostałam @ i co teraz ? " .
    to dobre ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2015, 21:23

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ