X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nawracający Stan zapalny po współżyciu...
Odpowiedz

Nawracający Stan zapalny po współżyciu...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KasikM Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ostatnio zauważyłam ze praktycznie w każdym cyklu po współżyciu dostaje infekcji, (stan zapalny, grzybiczy) co to może oznaczać? Czy jest ryzyko ze z mężem mamy jakiś konflikt? Wrogi śluz albo coś w tym stylu? Czy któraś tez tak miała? Co można zrobić w tej sytuacji?

  • KasikM Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabcia wrote:
    Przyczyn jest mnóstwo.
    U nas pomogła doxylina. Kuracja 10 dniowa dla nas obojga w tym samym czasie. I miesiąc w prezerwatywach.
    Czyli kuracja, później miesiąc przerwy i działania?

  • KasikM Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabcia wrote:
    Cała kuracja to 10 dni potem cykl prezerwatyw i powrót do normalności
    A dlaczego po stosowaniu tej kuracji przez 10 dni nie można się starać od razu?

  • KasikM Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabcia wrote:
    10 dni trwa kuracja. Potem oraginzm jest osłabiony bo to antybiotyki. Po co go narażać dodatkowo?
    Aaa ok rozumiem :-) czyli to jest jedyne wyjście? Jakieś wymazy badania nie są potrzebne? Teraz biorę pimafucin dopochwowo... czy będzie to można łączyć?

  • Iryska Autorytet
    Postów: 3687 4389

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2020, 18:27

    12.02.2020 ⏸️
    12.10.2020 ❤️

    preg.png
  • KasikM Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    Też tak miałam, mi pomagał Gynazol- jedna aplikacja kremu i spokój 🙂 tylko to jest na receptę. Może jakiś probiotyk dopochwowy sobie bierz zaraz po miesiączce?
    Ooo ten probiotyk to nie jest glupi pomysł muszę pomyśleć :-) dziękuje za pomoc :-)

  • Zefirka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 lipca 2020, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak miałam. Pomógł probiotyk , profilaktycznie czas od czasu stosuję globulki do pochwowe.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ