X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Negatywy a ciąża.
Odpowiedz

Negatywy a ciąża.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Fooskate Ekspertka
    Postów: 163 158

    Wysłany: 24 września 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, mam 29-30 dniowe cykle, regularne. Ostatnia @ miałam 13 sierpnia. 30 sierpnia było przytulanie, ale bez finału w trakcie, później 3.09 tak samo. 10.09 było przytulanie do końca, 12-13.09 powinnam dostać @, ale do tej pory się nie zjawiła. Testowałam 20.09 i 23.09 oba negatywne (co prawda 23.09 po południu). Ginekologa mam dopiero 13.10. Zastanawiam się czy, któraś w podobnej sytuacji była i jednak okazało się, ze to ciąża. Oczywiście na betę się wybieram - w czwartek wiec wynik w piątek. Nie mniej po prostu się zastanawiam czy jest choć cień szansy, ze to ciąża.

    4.11 - szpital, plamienie, duphaston 3x2 😔 beta 9838 😍
    7.11 - serduszko
    0d1y3e3kaastf9q5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 24 września 2019, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fooskate wrote:
    Dzień dobry, mam 29-30 dniowe cykle, regularne. Ostatnia @ miałam 13 sierpnia. 30 sierpnia było przytulanie, ale bez finału w trakcie, później 3.09 tak samo. 10.09 było przytulanie do końca, 12-13.09 powinnam dostać @, ale do tej pory się nie zjawiła. Testowałam 20.09 i 23.09 oba negatywne (co prawda 23.09 po południu). Ginekologa mam dopiero 13.10. Zastanawiam się czy, któraś w podobnej sytuacji była i jednak okazało się, ze to ciąża. Oczywiście na betę się wybieram - w czwartek wiec wynik w piątek. Nie mniej po prostu się zastanawiam czy jest choć cień szansy, ze to ciąża.
    Jak finał byl tylko 2-3 dni przed terminem miesiączki to wątpię bo skoro facet nie skończył to marne szanse mimo że jakieś są bo plemniki wychodzą nawet przed wytryskiem. Jeśli testy negatywne to nie ma co się łudzić i szkoda twojej kasy na bete. 10 dni po terminie miesiączki to testy dodatnie powinny wyjść nawet popołudniu, u mnie w pierwszej ciąży 18 dpo czy niecały tydzień po terminie miesiączki wyszedł gdzieś koło 18/19 pozytywny test ciążowy. Do Ginekologa idź ale do tego czasu pewnie już dostaniesz @. Jest jakieś przesilenie jesienne chyba bo u mnie też się wszystko opoznilo i nie jestem w ciąży

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Fooskate Ekspertka
    Postów: 163 158

    Wysłany: 25 września 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano zadzwoniłam do ginekolog mojej i kazała iść na betę i będziemy kombinować co dalej. Zapomniałam dopisać ze jestem po dwóch poronieniach (3 lata temu i półtora roku temu). Zadzwoniłam do niej w sumie dlatego, ze dziś rano zrobiłam test (został mi jeden to stwierdziłam ze co ma się marnować ;p) i pojawiła się blada kreska, co prawda po 10 minutach już jej nie było, ale obawiam się, ze jeżeli nie ciąża to coś może być nie tak skoro coś sie na teście pojawiło.

    4.11 - szpital, plamienie, duphaston 3x2 😔 beta 9838 😍
    7.11 - serduszko
    0d1y3e3kaastf9q5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ