X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie jestem pewna albo dni plodne help
Odpowiedz

nie jestem pewna albo dni plodne help

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • IPyska Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 7 listopada 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 10.10.2017 mialam miesiaczke potem w 21 maz mnie zaplodnil we mnie ale wiekszosc plemnikow wylecialo od dnia 21 zaczal mnie bolec lewy jajnik uczucie tak jak by ktos mnie kopnal w niego od 23 zaczely sie uplawy w konsystencji twarożka on byl gelsty i bialy ale sie nie rozsiagal tak mi trwal przez tydzien czasu w 1.11.2017 dostalam dziwnych plamien one nie wygladaly na miesiaczke raz byly brazowe jasno rozowe potem znowu brazowe trwalo przez 2 dni od potem sie uspokoilo ale bylam wtedy bardzo spiaca zrobilam dwa testy negatywne , przewaznie okres mialam co 37 dni a dostalam po 19 dniach dzisiaj znowu dostrzeglam czerwone plamienie wraz ze sluzem nie wiem czy isc z tym w piatek do ginekologa nie wiem co sie dzieje .

    ISches
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idz bo to może byc infekcja skoro takie uplawy...

  • IPyska Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Idz bo to może byc infekcja skoro takie uplawy...
    Nawet pójdę jutro bo mam lekarza od południa . Tylko musze męża dopytać na którą ma godzine do roboty jutro. Bardzo się martwie moim stanem .
    Czy to prawda że testy ciążowe mogą kłamać ? Co do nich nie jestem zbytnio przekonana.

    ISches
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IPyska wrote:
    Nawet pójdę jutro bo mam lekarza od południa . Tylko musze męża dopytać na którą ma godzine do roboty jutro. Bardzo się martwie moim stanem .
    Czy to prawda że testy ciążowe mogą kłamać ? Co do nich nie jestem zbytnio przekonana.

    Jak to testy mogą kłamać? Mogą nie wykazać jeśli wczesna ciąża ale na pewno nie kłamią.
    I co bylas u gina? Co powiedział?

  • IPyska Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 16 listopada 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bylam u ginekologa wczoraj powiedziala mi tylko tyle ze mam problemy z pelcherzem przepisala mi tabletki nystfagin do pochwowa jedna na noc i furaginum adamed 3 razy dziennie jedna tabletka nie wiem na co ten lek biore pierwszy raz . plamienia dwu dniowe okazalo sie ze po odstawieniu tabletek antykocepcyjnych to normalne zjawisko, kontrola za 7 dni powiedziala ze wtedy wszystko jeszcze sie wyjasni.usg robione bylo ale nic nie widzialam z pania.

    ISches
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 16 listopada 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    upławy jak twarożek to grzybica.. u mnie tak było.

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ