Forum Starając się - ogólne Nie wiem co się ze mną dzieje, gdzie ten okres :(
Odpowiedz

Nie wiem co się ze mną dzieje, gdzie ten okres :(

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • OnikaOberlin Nowa
  Postów: 3 0

  Wysłany: 5 grudnia 2018, 15:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam kobietki, jestem tu nowa ale długo już czytam forum, mam problem, dziś jest mój 35 Dzień cyklu okres spóźnia mi się 6 Dzień, co się nie zdarzało, zawsze był te 2 dni wcześniej jak już był nieterminowy, Bola mnie jajniki, jestem ciągle zmęczona, wczoraj robiłam bete i ujemna, ale okresu nadal brak, nie monitoruje owulacji ale widziałam śluz plodny 17 listopada, nie wiem co się dzieje czy mogło być za wcześnie na bete? Mogę mieć nadzieję na dzieciątko póki nie ma okresu ? Dodam że mam 22 lata i od 7 miesięcy staramy się z narzeczonym o dziecko:(

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 5 grudnia 2018, 16:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wydaje mi się, że beta już powinna wskazać i to nie jest za wcześnie, skoro spóźnia się już 6 dni. A samych powodów spóźnienia może być miliardy. Wizyta u lekarza powinna rozwiać wątpliwości.

  OnikaOberlin lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego