X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nie wiem co się ze mną dzieje, gdzie ten okres :(
Odpowiedz

Nie wiem co się ze mną dzieje, gdzie ten okres :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OnikaOberlin Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki, jestem tu nowa ale długo już czytam forum, mam problem, dziś jest mój 35 Dzień cyklu okres spóźnia mi się 6 Dzień, co się nie zdarzało, zawsze był te 2 dni wcześniej jak już był nieterminowy, Bola mnie jajniki, jestem ciągle zmęczona, wczoraj robiłam bete i ujemna, ale okresu nadal brak, nie monitoruje owulacji ale widziałam śluz plodny 17 listopada, nie wiem co się dzieje czy mogło być za wcześnie na bete? Mogę mieć nadzieję na dzieciątko póki nie ma okresu ? Dodam że mam 22 lata i od 7 miesięcy staramy się z narzeczonym o dziecko:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że beta już powinna wskazać i to nie jest za wcześnie, skoro spóźnia się już 6 dni. A samych powodów spóźnienia może być miliardy. Wizyta u lekarza powinna rozwiać wątpliwości.

    OnikaOberlin lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ