Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > Nie wiem co się ze mną dzieje, gdzie ten okres :(
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

OnikaOberlin
Nowa
0

Wysłany: 5 grudnia, 15:57
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam kobietki, jestem tu nowa ale długo już czytam forum, mam problem, dziś jest mój 35 Dzień cyklu okres spóźnia mi się 6 Dzień, co się nie zdarzało, zawsze był te 2 dni wcześniej jak już był nieterminowy, Bola mnie jajniki, jestem ciągle zmęczona, wczoraj robiłam bete i ujemna, ale okresu nadal brak, nie monitoruje owulacji ale widziałam śluz plodny 17 listopada, nie wiem co się dzieje czy mogło być za wcześnie na bete? Mogę mieć nadzieję na dzieciątko póki nie ma okresu ? Dodam że mam 22 lata i od 7 miesięcy staramy się z narzeczonym o dziecko:(

RudaMaruda25
Autorytet
172

Wysłany: 5 grudnia, 16:05
Cytuj | (1) | Zgłoś
Wydaje mi się, że beta już powinna wskazać i to nie jest za wcześnie, skoro spóźnia się już 6 dni. A samych powodów spóźnienia może być miliardy. Wizyta u lekarza powinna rozwiać wątpliwości.

OnikaOberlin lubi tę wiadomość

*Starania od 9/18 -> zawieszone do 5/19,
*Usunięte mięśniaki macicy (laparotomia i laparoskopia/miomektomia)
*kwas foliowy, complex B, wit. D

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)