X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niedrożność jajowodów
Odpowiedz

Niedrożność jajowodów

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tego nigdy nie wiadomo, może sie udroznic, ale nie musi, chociaż miesiąc po zabiegu, bylam na wizycie i miałam stan zapalny, bo bolało mnie całe podbrzusze. Gin stwierdził, że to przez ingerencję w organizm i przepisał mi antybiotyk, który dodatkowo miał pomóc udroznic jajowód. Nie wiem czy to możliwe, ale to dobry specjalista, takze się go słucham :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też muszę zaopatrzyć się w termometr, testy owulacyjne i caly asortyment :)

  • lolaP Przyjaciółka
    Postów: 87 22

    Wysłany: 6 września 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie, jeśli masz dobrego lekarza to trzeba zaufać i słuchać :) To może sie trochę udrożniły skoro bolało to dobry znak:)ale pewnie trzeba zaczekać chwile żebyś doszła do siebie po zapaleniu.
    Nie martw sie, ja mam znajoma która z 1 jajnikiem zaszła w ciąże po przebytym raku jajnika i urodziła zdrowa dzidzie:D
    A u Ciebie to lajcik:) będzie dobrze!!!zobaczysz!!

    Ja mam mięśniaki i u mnie to znów inny problem, ale moj profesorek twierdzi ze sa na szczęście usadowione tak, ze nie przeszkadzają, tyle że juz 13 cykl u nas :/
    A Twoj ktory? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakos od 1,5 roku się nie zabezpieczamy, i nic narazie nie wychodzi :) napewno nam się uda i w przyszłym roku będziemy mamuśkami :)

    lolaP lubi tę wiadomość

  • lolaP Przyjaciółka
    Postów: 87 22

    Wysłany: 6 września 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że tak!!! :D
    Innej opcji nie ma!!!!!

    Cigaretta lubi tę wiadomość

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 8 września 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki laski za info, jestem mega przestraszona bo te wszystkie wpisy w necie to jakaś masakra!!!! :*


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 13 września 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    od grudnia 2013 r. staramy się o dzidziusia. W 2009 roku poroniłam i obawiam się, że może to być powód moich comiesięcznych rozczarowań... Poza tym od grudnia 2013 roku mam niedoczynność tarczycy i biorę leki.

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • marti_marti Ekspertka
    Postów: 160 142

    Wysłany: 15 września 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy te zioła na niedrożne jajowody i zrosty to trzeba pić cały cykl codziennie, czy do owulacji?

    We are the champions, my friends
    And we'll keep on fighting...till the end!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, mam takie pytanie: Wiecie może, czy niedrożność jajowodów może być dziedziczna? (np. z babcia na wnuczkę) Proszę o odpowiedź.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam dwa niedrożne jajowody, raczej to nie jest kwestia dziedziczna, ja mam to po przebytej operacji wyrostka.

  • Edi_83 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 marca 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam niedrożny lewy jajowód. Stwierdzono to podczas sono-hsg bo samego hsg nie wykonano mi w szpitalu na NFZ bo miałam plamienie. Za wcześnie przyszłam do szpitala ale tam babki w rejestracji mają zapisane w dniach od ... do i nie ma zmiłuj, że są indywidualne anomalie. W międzyczasie okazało się, że mam zaawansowaną endometriozę, będą wycinać prawy jajnik tam gdzie jajowód akurat jest drożny. Słyszałam, ze podczas laparo mogą udrożnić przytkany jajowód. Jednak boję się trochę tego, że po laparo spadnie mi rezerwa, teraz mam wynik prawidłowy 1,83, boję się, że drastycznie się pogorszy po usunięciu jajnika. Nie wiem co robić, proszę coś podpowiedzieć

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ