X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NIEDROŻNY JAJOWÓD - Plastry borowinowe i zioła ojca Klimuszko
Odpowiedz

NIEDROŻNY JAJOWÓD - Plastry borowinowe i zioła ojca Klimuszko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klaudiakry Koleżanka
    Postów: 44 5

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, po badaniu HSG okazało się, że jeden jajowód niedrożny. Wtedy w ruch poszedł wujek google i 100pytań do niego... Znalazłam blogi i tematy dziewczyn o niedrożności jajowodów. A czy któraś z Was może stosowała plastry borowinowe lub zioła Ojca Klimuszko na zrosty w jajowodach? Możecie podzielić się informacjami, rezultatem i sukcesem 🤰😊 lub czy któreś z Was udało się wygrać z niedrożnością? Jeśli tak to co pomogło? Z góry dziękuje za odpowiedzi 😘
    Miłego i owocnego weekendu

    Mika25 lubi tę wiadomość

    👧 2005
    👦 2008
    💑 08.2013
    💍 05.2017

    "Boże pomóż przetrwać wszystko,
    na kolanach Ciebie błagam,
    żeby wróciły te dni,
    kiedy uśmiech był na twarzy,
    żebym spokojnie zasypiał
    i znowu zaczął marzyć"
  • Mika25 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 października 2020, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chętnie odświeżyła ten wątek, u mnie wczoraj wyszły 2 niedrożne :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2020, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, moja znajoma po 2 latach bezskutecznych starań zrobiła badania drożności jajowodów, usłyszała, że jajowody niedrożne i jedyny sposób na dziecko to in vitro. Wiadomo załamka, ale postanowiła jeszcze wypróbowac te zioła ojca klimuszko. Już w następnym cyklu zobaczyła dwie kreseczki ;) Także warto próbować i szczerze wierzyć, że się uda.

  • XWEJAX Autorytet
    Postów: 331 1180

    Wysłany: 8 października 2020, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm a jakie dokładnie te zioła?? Może się skuszę? 😊

    Mika25 lubi tę wiadomość

    👩🏻29 🧑🏻32
    Starania od 05/2019
    08/2020 1 wizyta w klinice niepłodności PARENS
    👩🏻
    09/2020HSG - niedrożny lewy jajowód
    AMH 5,38
    🧑🏻
    Badanie nasienia 03.2020/ 06.2020
    (kuracja NUCLEOX, rzucenie palenia)
    Koncentracja 7,2 :( /6,0
    Całkowita liczba 31,9/24,9
    Żywotność 42%/63%
    Morfologia2%/1%

    1 IUI 09/2020 :(
    2 IUI 10//2020 :(
    11/2020 podjęcie decyzji o IVF

    24.01 początek stymulacji
    01.02 Punkcja - 9 komórek, 6 zapłodniono, są 4 <3 Mamy 3❄❄❄

    08.03.21 Transfer ! ❄
    13.03. II kreski 5dpt
    15.03. 7dpt Bhcg 49,9 Prog 28,05 TSH 2,31
    17.03 9dpt Bhcg 138 Prog 25,09
    19.03 11dpt Bhcg 266 Prog 32
    31.03 23dpt Pęcherzyk 10mm ciałko żółte 2,8mm
    13.04 37dpt Kropek 12mm i <3 155u/min
    20.11.2021 najszczęśliwszy dzień w życiu, CC, zdrowa dziewczynka 2980g, 51cm <3

    08.2023 powrót po ❄
    02.11.2023 transfer !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zioła ojca klimuszki na płodność, można je dostać chyba nawet na allegro. Podobno nie są zbyt dobre, ale skoro mają pomóc to warto. 😉

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ