Forum Starając się - ogólne Niepęknięty pęcherzyk w jajniku
Odpowiedz

Niepęknięty pęcherzyk w jajniku

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • BBKane88 Debiutantka

Wysłany: 8 stycznia 2015, 16:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!! :* Jestem tu nowa i wybaczcie jeżeli taki temat już istnieje ale nie znalazłam podobnego. Mam do Was pytanie. Otóż byłam w poniedziałek na wizycie u ginekologa ponieważ spóźniał mi się okres o około 3 tygodnie. Robiłam 3 testy ciążowe, które wyszły niestety negatywne. Ginekolog stwierdził, że mam dość grube endometrium czyli albo to wczesna ciąża albo znak, że @ się zbliża. Kazał zrobić badanie betaHCG i jeżeli wyjdzie ujemne to wykupić receptę. Dostałam luteinę 50 mg( w postaci tabletek podjęzykowych) dwa razy dziennie po 1 tabletce na wywołanie okresu ( okazało się, że jednak w ciąży nie jestem. Oraz Butapirazol 250 mg na niepęknięty pęcherzyk w moim lewym jajniku. Dziś odebrałam wyniki Bety i okazało się, że nie jestem w ciąży więc wykupiłam receptę. W ulotce butapirazolu pisze żeby nie stosować u osób mających choroby tarczycy ( mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy). Ogólnie to dość przerażające informacje są tam zawarte :( Ale moje pytanie brzmi czy któraś z Was miała podobną sytuację? Nie wiem co robić, brać czy nie?

"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
    3jgx3e3k7woencju.png
  • Natka88 Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2015, 16:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ginekolog wie, ze leczysz sie na tarczyce? Jak wie, to brac, bo lekarz wie co robi :)

Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • BBKane88 Debiutantka

Wysłany: 8 stycznia 2015, 16:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na przedostatniej wizycie mu mówiłam wszystko co i jak. Ale na tej poniedziałkowej już nic nie mówiłam.

"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
    3jgx3e3k7woencju.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 stycznia 2015, 16:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwoń do gina i powiedz mu, ze wykupilas leki ale w ulotce jest napisane ,że nie wskazane dla osób majacych problemy z tarczyca, a ty tak owe masz i czy masz zażywać mimo to czy nie ? Lepiej zapytać, bo może mu się zapomniało ;)

• BBKane88 Debiutantka

Wysłany: 8 stycznia 2015, 16:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak będę musiała zrobić ;) Dziękuję Cigaretta ;)

3jgx3e3k7woencju.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego