X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niepęknięty pęcherzyk w jajniku
Odpowiedz

Niepęknięty pęcherzyk w jajniku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • BBKane88 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!! :* Jestem tu nowa i wybaczcie jeżeli taki temat już istnieje ale nie znalazłam podobnego. Mam do Was pytanie. Otóż byłam w poniedziałek na wizycie u ginekologa ponieważ spóźniał mi się okres o około 3 tygodnie. Robiłam 3 testy ciążowe, które wyszły niestety negatywne. Ginekolog stwierdził, że mam dość grube endometrium czyli albo to wczesna ciąża albo znak, że @ się zbliża. Kazał zrobić badanie betaHCG i jeżeli wyjdzie ujemne to wykupić receptę. Dostałam luteinę 50 mg( w postaci tabletek podjęzykowych) dwa razy dziennie po 1 tabletce na wywołanie okresu ( okazało się, że jednak w ciąży nie jestem. Oraz Butapirazol 250 mg na niepęknięty pęcherzyk w moim lewym jajniku. Dziś odebrałam wyniki Bety i okazało się, że nie jestem w ciąży więc wykupiłam receptę. W ulotce butapirazolu pisze żeby nie stosować u osób mających choroby tarczycy ( mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy). Ogólnie to dość przerażające informacje są tam zawarte :( Ale moje pytanie brzmi czy któraś z Was miała podobną sytuację? Nie wiem co robić, brać czy nie?

    "Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
    3jgx3e3k7woencju.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ginekolog wie, ze leczysz sie na tarczyce? Jak wie, to brac, bo lekarz wie co robi :)

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • BBKane88 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na przedostatniej wizycie mu mówiłam wszystko co i jak. Ale na tej poniedziałkowej już nic nie mówiłam.

    "Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
    3jgx3e3k7woencju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwoń do gina i powiedz mu, ze wykupilas leki ale w ulotce jest napisane ,że nie wskazane dla osób majacych problemy z tarczyca, a ty tak owe masz i czy masz zażywać mimo to czy nie ? Lepiej zapytać, bo może mu się zapomniało ;)

  • BBKane88 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak będę musiała zrobić ;) Dziękuję Cigaretta ;)

    "Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
    3jgx3e3k7woencju.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ