X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niepokalanek Pospolity -Hot or Not ? :P
Odpowiedz

Niepokalanek Pospolity -Hot or Not ? :P

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak w temacie...zaczynam stosować...czy Wam On pomógł w staraniach,zaszkodził a może wogóle o nim nie słyszałyście ?

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 18 maja 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz jakieś wskazania ku temu?

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Kama_88 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 15 września 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę Cyclodynon (Niepokalanek mnisi) prawie od roku - ustabilizowały mi się cykle, prawie nie odczuwam PMS i nie puchnę tak jak kiedyś przed @. TSH zmniejszyło mi się z 2,5 do 1,3 :D - gin. nie mógł uwierzyć że to po niepokalanku, ale nic innego w życiu nie zmieniłam. Ochrzaniłam go, że mi wcześniej nie polecił :P Odstawiłam raz na miesiąc, ale cykl znów się wydłużył i PMS dopadło mnie straszne więc biorę znów. Teraz 3 cykl starań o maleństwo, zobaczymy jak będzie.

    Czekamy na naszą niunię ♡
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę od tego cyklu niepokalanek, mam fajne pęcherzyki lepsze niż w zeszłym cyklu :)

  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 15 września 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę Castagnus drugi cykl jak narazie cykli nie wyregulowal, nie skrócił ale bardziej czuję owu i PmS mniejszy. U mnie ma też skutki uboczne w 1 cyklu cycki i jajka tak bolały że masakra teraz już luz ale zdarzały się mdłości :/ a czy pomógł w staraniach okaże się za parę dni :)

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 16 września 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zakupiłam niepokalanek swansona. Zobaczę czy coś pomoże, bo ostatni cykl miałam krótszy i spadki temperatur w lutealnej i zabarwiony śluz, a gdzieś tutaj wyczytałam, że to może pomóc :) także mam ogromne nadzieje

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • Ryjek Ekspertka
    Postów: 129 95

    Wysłany: 2 lutego 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeśli chcę brać niepokalanka na podwyższenie progesteronu, to lepiej brać go tylko po owulacji, czy spokojnie przez cały cykl? Jakoś nie bardzo wierzę w te wszystkie ziołowe metody,a i nie chcę sobie cyklu rozregulować...

    OM: 26.04
    28.05 beta 943
    30.05 beta 2688
    suple: femibion 1, omega-3, szelazo
    fjblvec.png
  • marcela123 Autorytet
    Postów: 1221 658

    Wysłany: 21 września 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W drugim cyklu z niepokalankiem zaszlam w ciążę, był to 10 cs. Polecam ten firmy swanson. Już tracilam nadzieję, że w końcu się uda i chyba niepokalanek pomógł

    Aniołek 17.10.2017- 8t5d
    tb739vvjdr6gsxwh.png

    3i49hdgew2fq6tag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może też wypróbuje . :D

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 21 września 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! :)

    Tak się nakręciłam tym niepokalankiem, że jutro biegnę do apteki :)
    Ja jedynie piłam do tej pory zioła ojca Sroki. Ale one są na śluż.

    marcela 123, specjalnie kupię ten, który zachwalasz. Mam nadzieję, że w końcu doczekam maluszka. Ileż się można starać.. to już 14 cs :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2017, 19:11

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • cuddlemuffin Autorytet
    Postów: 723 1096

    Wysłany: 21 września 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi poleciła to zielsko koleżanka, która długo się starała i po nim w końcu zaszła. Podobno ma to regulować cykle, ale u mnie nic nie zmienił- przyjmuję od 1,5 miesiąca, w poprzednim cyklu pms i bóle miesiączkowe były jak zwykle, w tym cyklu ovu w 20 dc i jeszcze ciągle nie ma @ choć to już 28 dc..
    Może jeszcze za krótko to biorę? A wy po jakim czasie zobaczyłyście efekt?

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 21 września 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może oragnizm musi się "dostosować". Każda z nas jest inna, więc nie wszystkie odczujemy w tym samym czasie rezultaty.

    Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Jak jak się z tymi Hiszpanami w aptece dogadam. Może być ciężko, bo w sklepach czy restauracjach słabo mówią po angielsku. Mam nadzieję, że pani z apteki będzie potrafiła :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Kama_88 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 23 września 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama_88 wrote:
    Ja biorę Cyclodynon (Niepokalanek mnisi) prawie od roku - ustabilizowały mi się cykle, prawie nie odczuwam PMS i nie puchnę tak jak kiedyś przed @. TSH zmniejszyło mi się z 2,5 do 1,3 :D - gin. nie mógł uwierzyć że to po niepokalanku, ale nic innego w życiu nie zmieniłam. Ochrzaniłam go, że mi wcześniej nie polecił :P Odstawiłam raz na miesiąc, ale cykl znów się wydłużył i PMS dopadło mnie straszne więc biorę znów. Teraz 3 cykl starań o maleństwo, zobaczymy jak będzie.


    I pomogło

    Czekamy na naszą niunię ♡
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niepokalanek wyciągnął PCOS - także jeśli któraś ma podejrzenie, to ostrzegam żeby sobie kłopotu nie narobić.

  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że wielu osobom pomógł ale ja na własną rękę nie polecam brać. U mnie bóle miesiączkowe pojawiły się kilka dni przed okresem, najpierw plamienia a dopiero w trzecim dniu krwawienie. Nigdy tak nie miałam, teraz będzie pierwszy okres bez niepokalanka i ciekawa jestem jaki będzie.

    201811152844.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, a ja się zastanawiam czy nie zacząć brać. Podejrzewam u siebie niedomogę lutealną, progesteron w 19 dc miałam dobry, ale mam plamienia na 3 dni przed @ (zdarzyło się nawet 6 dni) i zobaczyłam, że temperatura spada mi stopniowo, wyczytałam gdzieś że to może być objawem. Mam kosmicznie wysoki poziom prolaktyny, a niepokalanek obniża. Mam poza tym ostatnio strasznie bolesne miesiączki, w czwartek idę na usg , trochę się obawiam torbieli bo kiedyś miałam i ten ból to był objaw (niepokalanek pomaga na torbiele). Sama nie wiem czy brać czy poczekać.... gina mam w styczniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2017, 13:29

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie niepokalanek okazał się zdecydowanie hot. Prolaktynę miałam raczej w normie zanim zaczęłam łykać.
    Zlikwidował mi plamienia przed okresem, na które wcześniej dostawałam od lekarza Duphaston, który nic nie pomagał.
    W zeszłym cyklu zmniejszył mi PMS. W tym łykam 2 x dziennie, póki co dalej nie mam plamień i czekam, czy mój PMS okaże się wczesną ciążą, czy raczej małpowymi objawami.

    zaczarowany świat lubi tę wiadomość

  • Malwinka14 Znajoma
    Postów: 27 9

    Wysłany: 29 lutego, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę castus 8 mg (2 tabl rano) od 2 miesięcy, fakt piersi nie bolały ten miesiąc ale chyba skraca mi miesiączkę z 4 dni na 2.
    Tak ze odstawiam w tym cyklu.

    event.png
    Synek 22.06.2010
    AMH : 3,67
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ