X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne niepoKhalane poczęcie
Odpowiedz

niepoKhalane poczęcie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja tez Kinga od tego zaczylam czytac ksiazki noo dobra nie od tego bo od Harrego Pottera ale w wieku 12 lat Sklepik z Marzeniami uskutecznilam ;p

    agatekgagatek lubi tę wiadomość

  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sklepik z marzeniami mi się podobał :) a jak czytałam "TO" to bałam się sama wieczorami chodzić :P

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w koncu nie przeczytalam bo zaczelam w czasie maturalnym i jakos tak musialam przerwac u nie wrocilam do tego. Lubie kinga ale musze przyznac ze ostatnio stednio mi wchodzi... moze taki okres nastal.

  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    King po prostu jak dla mnie stracił "to coś". Jego nowsze książki nie są już tak dobre

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to prawda ze sie sprzedal choc z ostarnich (ale to tez tak do konca nie mozna powiedziec) jest reka mistrza... i to o podrozach w czasie... hmmm nie pamietam jak sie nazywa o prezydencie a tak to reszta takiw flaki z olejem...

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Zbereźniczki!

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry dobry! Moj plan chyba zaczyna dzialac! Zobaczymy co dalej ale jak na razie chop dzis powiedzial ze teskni bo sie wczoraj i dzi nie tuilismy zobaczymy czy tylko o tulenie chodzi czy o seks tez ;P

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri - Nie jestem trochę w temacie, rozumiem, że embargo na seks żeby w płodne było więcej wigoru? Ostatnio oglądałam jakiś durny serial komediowy i doszłam do wniosku, że ewidentnie coś robię źle... Baba nie daje chłopu, a ten za nią lata z wywalonym językiem. Szczęśliwy jakby mu ktoś w kieszeń napluł gdy dostanie raz w tygodniu! Mój nigdy nie musi się prosić, czasami tylko wchodzi z "namiocikiem" i rzuca hasło "chodź tu!"... Albo budzi mnie kładąc się do łóżka w środku nocy - ja zasypiam wcześniej. Ma w nosie czy się wyśpię do pracy, a wstaję o 5!

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo moj niestety w ogole na seks nie ma ochoty wczoraj powiedzial ze nie chce dziecka na sile. Zatem ja nic nie bede robic teraz przez kilka miesiecy i zobaczymy kiedu jemu wreszcie sie zachce i stwiwerdzi ze seks raz w miesiacu to za malo na dziecko.

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri mój też mi kiedyś to powiedział, dosłownie - to samo! Tyle, że nie chodziło o seks w płodne tylko jemu się wydawało, że ot tak - raz dobrze strzeli i będzie dziecko. Wkurzał się gdy zaczęłam łazić po lekarzach, gdy sam musiał zbadać nasienie...a teraz... Wczoraj znajoma napisała, że lekarz do którego sama trafiłam stwierdził, że w ich przypadku tylko in vitro, mówię o tym Mojemu, a ten - zadzwoń do niej i daj na głośnomówiący. Przez godzinę gadaliśmy w trójkę, wypytywał czy mają szanse na rządowy program itd, mówił, że to ok, że lekarz im nie ściemnia, nie naciąga na badania "tak jak nas"
    Szczerze byłam w szoku!
    Do tej pory TO JA się STARAŁAM/ LECZYŁAM/ BADAŁAM a tu w rozmowie słyszę co chwilę MY się staramy/ leczymy/ badamy...

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ewenement jak dla mnie ten twój chłop, mój pracuje po 12 godzin 6 dni w tygodniu a chce mu się zawsze i wszędzie ;) i nie rozumiem tych ludzi co mówią że jak dziecko śpi z wami w łóżku to koniec z seksem, a przecież seks to najlepszy wszędzie tylko nie w łóżku, od czego są stoły, pralki, wanny, blaty w kuchni itd

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow... noo nie zle...w sumie to dobrze tez bym chciala zebysmy to my sie starali a nie ja...

    A u mnie chyba coraz blizej okres szyjka sie uchulila sluz przy szyjce grudkowaty nie wyplywa na zewnatrz a brzuch pobolewa i cycki i spadek temperatury... wiec moze...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mirka14 wrote:
    Ciri ewenement jak dla mnie ten twój chłop, mój pracuje po 12 godzin 6 dni w tygodniu a chce mu się zawsze i wszędzie ;) i nie rozumiem tych ludzi co mówią że jak dziecko śpi z wami w łóżku to koniec z seksem, a przecież seks to najlepszy wszędzie tylko nie w łóżku, od czego są stoły, pralki, wanny, blaty w kuchni itd
    Noo ja tez wlasnie lubie w wielu miejscach i czesto zaczynam gdzies zupelnie indziej niz w lozku ale jesli w ogole do czegos dochodzi to tylko tam. Chyba ze wyjazd to namiot, samocho i inne takie ;p

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 6 maja 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A u mnie chyba coraz blizej okres szyjka sie uchulila sluz przy szyjce grudkowaty nie wyplywa na zewnatrz a brzuch pobolewa i cycki i spadek temperatury... wiec moze...

    Jeśli cykl jest bez owu to dobrze jak franca przyjdzie wcześniej. Szybszy start, nowe szanse itd :)
    Ja mam teraz najgorsze 10 dni odliczania bleee nieznosze II fazy cyklu, a już w ogóle wqrw łapie jak przy końcu pomimo objawów @owych zaczynam mieć NADZIEJĘ wrrr

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to wole druga face cyklu jaz takie po prsoru czekanie... nie lubie czekac na owu bo to musze gimnastykowac sie z tym seksem ;p ale i tak odpuszczam teraz nie zrobie nic zeby seks byl.az tamten duren zrozumie ;D

    ołowiana wrona lubi tę wiadomość

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 6 maja 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehehe
    OK, wiem o co chodzi, w pierwszych dwóch cyklach mój tez się skarżył, że czuje się jak chłop pańszczyźniany. Nie wiedziałam kiedy będzie owu i maltretowałam go codziennie aż program nie zrobił wykresu :p

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja moze nie codziennie ale 5 razy w miesiacu to i tak duzo jak na nas wiec sie wkurzyl ze nic na sile sraty taty moze jak xobaczy ze go olewam i nic z tym nie zrobi i zobaczy moja mutna mine patrzac na kolezanke w ciazy i male dzieci to moze zrozumie...

  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ołowiana wrona wrote:
    Jeśli cykl jest bez owu to dobrze jak franca przyjdzie wcześniej. Szybszy start, nowe szanse itd :)
    Ja mam teraz najgorsze 10 dni odliczania bleee nieznosze II fazy cyklu, a już w ogóle wqrw łapie jak przy końcu pomimo objawów @owych zaczynam mieć NADZIEJĘ wrrr

    Ależ Ci zazdroszczę czegoś takiego jak druga faza cyklu :P ja z utęsknieniem czekam na @. I szczerze wam powiem szlag mnie jasny trafia. wrrrrr

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na wywolanie nie mozesz isc?

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak widać na moim przykładzie regularna II faza tez ciąży nie gwarantuje. Poza tym jestem gorszym przypadkiem bo u mnie już nie ma co leczyć. Ciri a "wywołanie" to nie takie proste, tylko konkretne leczenie hormonalne. Niestety.

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ