X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niewiadoma
Odpowiedz

Niewiadoma

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😘 u nas już 10 cykl i nic. Glowa siada. Maz miał robić badania nasienia ale był chory więc lekarz kazał czekać 3 miesiące. Tydzień przed badaniem maz znow zachorował... W międzyczasie zrobiłam kilka badań, amh 1.11 w wieku 31 lat :( Kiedy zadzwoniłam do lekarza pytać co z badaniami męża znow kazał czekać 3 miesiące, ale gdy usłyszał o moim amh to komentował to tak, że slabo, że to punkt krytyczny i że nie wiadomo czy nie trzeba będzie działać z invitro:( Zostałam z takimi informacjami na kolejne 3 miesiące czekania. Mam metlik w głowie. Myślicie że powinnam skonsultować się jeszcze z innym lekarzem? Czekać na badania nasienia i tak musimy więc może nie ma się co skupiać na mnie skoro nie wiemy jak wygląda sytuacja drugiej połówki... Jest ciężko. :(

  • kociamama Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam znajoma w podobnym wieku i amh 1 i u niej też stwierdzili, że amh na tym poziomie jest wskazaniem do in vitro. Mysle, że zawsze warto iść na wizytę i dowiedzieć się nawet jakie konkretnie badania są wymagane jakbyście się zdecydowali.

    endometrioza

    03.2021 ciąża naturalna - 💔 10 tyg.

    15.04.2023 (11dpo) beta hcg - 59,5
    17.04.2023 (13dpo) beta hcg - 208,2
    ciąża naturalna
  • alauda Autorytet
    Postów: 3082 2190

    Wysłany: 17 kwietnia 2023, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niskie AMH to jeszcze nie wyrok. Bardzo duzo zależy od obrazu usg i ilości pęcherzyków antralnych. Najważniejsze, żebyś miała owulacje - jeśli są owulacje, zawsze jest szansza na ciążę.

    Ja zachodząc w pierwszą ciążę (3 lata temu) mialam AMH na poziomie 0,96 i udało się bez ivf. Dwa tygodnie temu okazało się, że znów jestem w ciąży, w którą zaszłam naturalnie przy poziomie AMH 0,52.

    Zacznij brać Koenzym Q10 (ubichinol), 400mg albo 600mg - poprawia jakość komórek jajowych. Tylko efekt przynosi to dopiero po około 3 miesiacach - tyle dojrzewają komórki.

    A miałaś zlecone inne badania? Prolaktynę, glukozę, insulinę? Czy dopiero zaczynacię rozszerzoną diagnostykę?

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️ (AMH 0,95)

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    02/24➡️1 IVF -> ❄️
    08/24 FET 3BB ❌
    08/24➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
    12/24 FET 3AB ❌
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2023, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badałam prolaktyne, fsh. Prolaktyna 32 ale lekarz nie zalecił żadnych leków. Tsh trochę ponad 1. Mam zrobić na czerwiec czystość pochwy, chlamydie, usg piersi i cytologie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ