X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niskie LH fsh estradiol na dodatek niedoczynność...czy jest szansa,??
Odpowiedz

Niskie LH fsh estradiol na dodatek niedoczynność...czy jest szansa,??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Czy jest ktoś kto ma podobny problem i stara się o dzidzie lub ktoś kto miał taki problem a udało się zajść.
    Od dwóch lat nie miałam miesiączek owulacji...okazało się że mam niskie LH FSH i estradiol oraz za wysokie tsh. Leczyłam tsh ale nie poprawiło to wyniku pozostałych hormonów.
    Lh 0.6
    Fsh 3.5
    Estradiol 5
    Zaczęłam z clo i po 3 cyklach nastąpiła owu ale nie udało się zajść.... miałam miesiąc przerwy od clo i teraz zaczynałam kolejny cykl z tabletkami ale przed braniem clo zrobiłam wyniki i okazały się jeszcze gorsze niż przed leczeniem clo
    LH 0.10
    FSH 0.45
    Estradiol 6
    Nie wiem czy przy takich wynikach dotychczasowe dawka clo w ogóle coś pomoże... boję się że już nigdy nie uda się osiągnąć prawidłowego poziomu hormonów szukam wszędzie po necie czy ktoś miał takie przypadki ale trafiam tylko na problemy w odwrotną stronę czyli za wysokie LH lub FSH a mało co jest wypowiedzi na temat który interesuje mnie może któraś z was jest lub była w podobnej sytuacji mogła by podzielić się swoją historię leczenia

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niskie fsh i lh jest chyba przy niewydolności przysadki więc napewno endokrynolog moze on coś podpowie??
    Widzę ze leczylas tarczyce nic w tym kierunku niewydolności nie robil??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 12:39

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Niskie fsh i lh jest chyba przy niewydolności przysadki więc napewno endokrynolog moze on coś podpowie??
    Widzę ze leczylas tarczyce nic w tym kierunku niewydolności nie robil??
    Miałam robione rezonans okazało się że w przypadku wszystko OK przekaz nerwowo jakiś tam jest w porządku wyszło na to że mam problem z pod wzgórzem często tak jest przy odchudzaniu i nie tylko... w związku z tym endokrynolog leczy moje TSH poprzez podawanie hormonów natomiast ginekolog podaje hormony LH i FSH inaczej tego nie da się zrobić

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 27 października 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie odswiezam moze ktos pomoze 5dc estradiol poziom 11
    lh 1.95 fsh 3.11 prolaktyna 32 wiem ze wysoka ale caly czas ja lecze.. schodze z wartosci 333...
    cykl mi powrocil po 11mies od odstawienia anty. wczesnjejszy cykl 40pare dni. na 6dni przed jego koncem estradiol wyszedl 201(norma do 200) teraz taki niski...kolejny cykl po tym dlugim trwal 30dni i to sa badania z piatego dnia nowego cyklu. robilam tsh androgeny kortyzol tesosteron juz chwilke temu i wszystko w normie. jak nie mialam @ tak dlugo lh i fsh bylo trahicznke niskie ich stksunek 0.3 i 0.2 .... wyszla torbiel na przysadce... tersz troche hormony sie odbily. stresowac sie czy czekac dalej i za miesiac zrobic badania? bardzo chcialabym miec dzidzie :( zreszta nie ja jedna z forum

    6sutskjolve431gm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ