X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niższe poziomy temperatur
Odpowiedz

Niższe poziomy temperatur

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lena235 Koleżanka
    Postów: 68 16

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czešć, mam do Was pytanie odnosnie temperatur, otóż dawniej miałam wyższe temperatury zarówno przed owulacją, jak i po niej: w fazie przed owulacją to bylo 36,6m a po owulacji 37,1-37,3. Teraz od czasu poronienia temperatury kam nizsze w obydwu fazach: w pierwszej mam 36,20-36,48, w drugiej 36,85-37,1. Wiecie czym moze byc spowodowana taka zmiana w poziomavh temperatur? Badalam progesteron i iest ladny, wiec to nie to...

  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1544 1071

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy jest jakiś konkretny powód, ale ja tak zawsze mam. I faza to 36,3-36,5 max a II faza to często nawet 36,9 nie ma. Też się chętnie dowiem czy to jest ok.
    Na pewno trzeba wziąć pod uwagę miejsce mierzenia temperatury, bo np w pochwie zawsze jest wyższa.
    Czytałam gdzieś kiedyś, że niższa temperatura ciała może mieć związek z problemami z tarczycą.

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • Lena235 Koleżanka
    Postów: 68 16

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tarczyce badalam niedawno i bylo dobrze, TSH w granicach 1. Ale moze cos byc na rzeczy, bo pierwszy raz obnizyla mi sie jak bylam nad morzem przez 2 tygodnie i pewnoe nawdychalam sie jodu:) mierze w pochwie, czasem z roznica do pol godziny pomiaru.

  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1544 1071

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena235 wrote:
    Tarczyce badalam niedawno i bylo dobrze, TSH w granicach 1. Ale moze cos byc na rzeczy, bo pierwszy raz obnizyla mi sie jak bylam nad morzem przez 2 tygodnie i pewnoe nawdychalam sie jodu:) mierze w pochwie, czasem z roznica do pol godziny pomiaru.

    Jeśli owulacje są, miesiączki też to ja bym się nie martwiła:) Tym bardziej, że te temperatury jakieś niskie też nie są. Są kobiety co mają mniej niż 36. Także na spokojnie:)

    TSH często może skakać, bo wiele czynników ma na nią wpływ.

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • Lena235 Koleżanka
    Postów: 68 16

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki:) może poronienie i wczrśn8ej ciąża coš tam w srodku pozmienialy...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ