X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe straczki-grupa dla nowo przybyłych :)
Odpowiedz

Nowe straczki-grupa dla nowo przybyłych :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Jestem nowa i generalnie zakładam nowy wątek bo wkurzają mnie laski które mają po 1200 wpisów i totalnie olewają moje żale i pytania na forach tak więc jeśli któraś jest zainteresowana to zapraszam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 25 lat i od 4 lat próbuje....nie ułatwiają mi cykle 33 dniowe i generalnie jestem już w tym cyklu 5 dni po spodziewanej @ i czekam na okres bo robiłam 2 testy i dwa negatywne :/

  • Nya Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 21 lipca 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, może uda się reaktywować wątek. Ja mam 30 lat, od 8 miesięcy staramy się z mężem o drugie dziecko. Jak nietrudno się domyślić, bezskutecznie.
    Dzisiaj mam 29 dc, od dwóch dni boli mnie brzuch, więc okres raczej murowany.

  • agnieszka011988 Przyjaciółka
    Postów: 123 43

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,
    ja mam 28 lat i staramy sie z mezem tak na luzie juz od jakiegos roku...
    ale chyba bede musiala bardzioej przyjrzec sie moim cyklom , bo narazie NIC
    :(

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :-)doskonale rozumiem autorke ;-)ja jestem po dwoch poronieniach niestety,staramy sie od kilku miesiecy,w zeszly miesiacu mialam monitoring I dupa blada 10mm pecherzyki w 16dc,q tym cyklu to samo wiec mam duphaston od 16dc-25dc.PR mialam podwyzszona ale spada I juz nie biore lekow bo zle na nie zareagowalam.Co do tsh tak samo bylo zawyzone ale po tablbletkach duzo spadlo I mialam wrecz objawy nadczynnosci wiec juz nic nie biore. Najlepsze ze od paru miesiecy robie progesteron w 7dpo I zawsze wychodzil ladny a wychodzi ze owul ki nie ma! I wez tu badz czlowieku madry :-(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ