Forum Starając się - ogólne O drugie dziecko
Odpowiedz

O drugie dziecko

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aoli Debiutantka

Wysłany: 5 listopada 2019, 13:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was wszystkie serdecznie Mam taki nietypowy problem na owu jestem od maja tego roku ale Pierwszy raz coś takiego mnie spotkało owu w tym cyklu miałam w 15 dniu cyklu natomiast przed owulacją bądź zaraz po nic nie odczuwałam jak nigdy Zawsze odczuwam lewego jajnika a tym razem nic testy owulacyjne były też pozytywne natomiast ku mojemu zdziwieniu dwa razy testy pozytywne wyszły mi w 22 i w 23 dniu cyklu przedtem odczuwałam ból jajnika na 2 dni przed czyli w 20 dniu cyklu miesiączka powinnam dostać jutro czyli 6 listopada kochałam się z moim partnerem 22-23 i 24 dnia cyklu ponieważ go wcześniej nie było i teraz nie wiem czy jest to możliwe żebym miała opóźnioną aż tak owulację bądź dwa razy bym i wystąpiła dziewczyny Bardzo was proszę pomóżcie mi bo już sama nie wiem co co i jak

4Cykl staram o rodzienstwo 😘
  • maria.marysia Koleżanka

Wysłany: 4 stycznia, 15:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u lekarza byłaś?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.