Odpowiedz

Objawy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Amj.anita Nowa
  Postów: 5 0

  Wysłany: 18 września 2020, 09:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny! Staram się z partnerem o dzieciątko od pięciu miesięcy i dalej nic.
  W tym cyklu w dniu 10 byłam u ginekologa i sprawdził ze w obu jaknikach coś się dzieje i powinno jajeczko być niedługo wtedy miało 10mm. Po trzech dniach miałam skok temperatury czyli powinna być wtedy właśnie owulacja. Od 16 dc mam wrażliwe piersi (wcześniej miałam tylko dosłownie 2/3 dni przed miesiączka. Do bólu piersi doszedł ból w podbrzuszu, który do teraz się utrzymuje (obecnie 20dc przy 28 dniowych cyklach).

  Wiem ze do testu trzeba poczekać jeszcze wiec zwracam się do was z prosba o odczytanie tych objawów.

  Dodam ze temperatura się ciagle utrzymuje na wysokości 37.4 ale to zadań wysznacznik bo od trzech cykli tak mam....

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ