X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Objawy ciążowe czy przed @
Odpowiedz

Objawy ciążowe czy przed @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 2 maja 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ostatni okres miałam 3 kwietnia. Moje cykle trwają około 40- 43 dni. Z mężem współżyliśmy codziennie lub co drugi dzień żeby trafić w dni płodne. W zeszłym tygodniu miałam przejrzysty, rozciągliwy śluz. Od przedwczoraj mam bardzo wrażliwe sutki, delikatne żyłki na piersiach, temperatura pochwy 37 stopni. Zastanawiam się czy już zrobić test czy jeszcze poczekać? W zeszłym tygodniu zrobiłam test, który wyszedł negatywny (wtedy nie miałam żadnych objawów). Nie chce się nakręcać. Czy miał ktoś z was takie objawy ciąży?

  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 2 maja 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8e449acd43c20abf22e6d00530d342db.png

    Dodaje wykres.

  • Sirin Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 4 maja 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej z testem zaczekaj do terminu spodziewanej miesiączki lub ewentualnie dzień po i cierpliwości życzę

    Basiaa1
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 4 maja 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hym cięzko określić kiedy była ovu i kiedy powinnaś robić test bo nie ma mierzenia tempki. możesz zrobić jutro rano. zależy kiedy była ovu i Ciebie.
    ja miałam też 3 kwietnia miesiączkę i u mnie 16 dpo wyszedł bladzioch ;)
    trzymam kciuki :*

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 4 maja 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aenu wrote:
    Witam, ostatni okres miałam 3 kwietnia. Moje cykle trwają około 40- 43 dni. Z mężem współżyliśmy codziennie lub co drugi dzień żeby trafić w dni płodne. W zeszłym tygodniu miałam przejrzysty, rozciągliwy śluz. Od przedwczoraj mam bardzo wrażliwe sutki, delikatne żyłki na piersiach, temperatura pochwy 37 stopni. Zastanawiam się czy już zrobić test czy jeszcze poczekać? W zeszłym tygodniu zrobiłam test, który wyszedł negatywny (wtedy nie miałam żadnych objawów). Nie chce się nakręcać. Czy miał ktoś z was takie objawy ciąży?
    Wiesz temperatura to daje coś w odniesieniu do wczesniejszejbo każdy ma inną temperature i np ja mam w fazie lutealnej najwyższe po 36.7 a moja koleżanka w fazie folikularnej ma 37.
    Ale wydaje mi sie ze raczej teraz objawy to objawy poowulacyjne

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ