Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Obraz usg
Odpowiedz

Obraz usg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • werus9 Ekspertka
    Postów: 153 246

    Wysłany: 15 lipca 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, w 21 dc byłam na usg, jajniki jak widać nadal policystyczne, ale mniejsze niż ostatnio (miały ponad 5) a ta plama to chyba endometrium ;) a nie zapytałam bo się lekarz zajął jajnikami i wynikami badań na szybko (bo dziś niestety ale samo usg bez "pogadanki") i ciekawa jestem czy z takim obrazem jest szansa na ciąże? Tzn czy się udało w tym cyklu czy to typowy obraz przed okresem. Biorę duphaston na wywołanie i nie wiem czy robić test przed odstawieniem..
    370377371_qenrshn.jpg
    369787691_qenrshr.jpg

    http://ifotos.pl/zobacz/Desktopjp_qenrsps.jpg
    Desktopjp_qenrsps.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2018, 12:57

    Niedoczynność tarczycy (letrox 100)
    Insulinooporność/hiperinsulinemia (glucophage 2500)
    Pcos
    Drożność ok

    6 x IUI - bez powodzenia
    1 IVF -❄️ beta <0,1
    Zabawa od nowa 💉 punkcja 19.06.21
    2 IVF - 06.09.2021❄️❄️
    Beta 9 dpt 54,97,
    11 dpt 128,10,
    14 dpt 592,30,
    16 dpt 1511,
    21 dpt 6855
    35 dpt 47 633,USG
    37dpt 53249,00
    Beta w dół. Koniec marzeń 💔
    27.10.2021 zabieg (*)
    1❄️ czeka na swoją kolej
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 15 lipca 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 18:32

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • werus9 Ekspertka
    Postów: 153 246

    Wysłany: 15 lipca 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anty brałam 3 lata, po odstawieniu kompletny brak okresu, znowu anty 1 miesiąc i dalej bez zmian. Owulacji nie miałam stwierdzonej, bo miałam odpuścić 3 cykle (tzn starać się ale bez monitoringu i stymulacji) ze względu na słabsze nasienie męża. 1 cykl miałam stymulowany clo ale nie zadziało na mnie, więc teraz mam się zgłosić 2-3 dnia cyklu i zobaczymy co mi lekarz powie i da ;)

    Niedoczynność tarczycy (letrox 100)
    Insulinooporność/hiperinsulinemia (glucophage 2500)
    Pcos
    Drożność ok

    6 x IUI - bez powodzenia
    1 IVF -❄️ beta <0,1
    Zabawa od nowa 💉 punkcja 19.06.21
    2 IVF - 06.09.2021❄️❄️
    Beta 9 dpt 54,97,
    11 dpt 128,10,
    14 dpt 592,30,
    16 dpt 1511,
    21 dpt 6855
    35 dpt 47 633,USG
    37dpt 53249,00
    Beta w dół. Koniec marzeń 💔
    27.10.2021 zabieg (*)
    1❄️ czeka na swoją kolej
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 15 lipca 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 18:32

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • werus9 Ekspertka
    Postów: 153 246

    Wysłany: 15 lipca 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piłam i zioła (fakt, że 1 cykl i nie codziennie..) ovarin, miovarian, inoferm..Wszystkiego już próbowałam..Ale chyba powrócę do któregoś bo zawsze to jakaś pomoc. Jak na razie biorę folian Swanson 400 µg, bromergon, letrox na tarczyce, jodid 100, acard, formetic/glucophage 2500 i mace. Pójdę do lekarza wcześniej niż 2 dc bo po 1 nie mam badań AMH (jeszcze 6 dni czekania) po 2 nie mam badań męża - nie ma terminow już w tym tygodniu a po 3 - jeśli @ przyjdzie 4 dni po odstawieniu (zawsze tak przychodzi) to czas 2-3 dc wpada niedziela poniedziałek a wtedy lekarz nie przyjmuje nigdzie ;) Także zapytam wcześniej co mam zrobić. No chyba że we wtorek test wyjdzie pozytywny hihi :)

    Niedoczynność tarczycy (letrox 100)
    Insulinooporność/hiperinsulinemia (glucophage 2500)
    Pcos
    Drożność ok

    6 x IUI - bez powodzenia
    1 IVF -❄️ beta <0,1
    Zabawa od nowa 💉 punkcja 19.06.21
    2 IVF - 06.09.2021❄️❄️
    Beta 9 dpt 54,97,
    11 dpt 128,10,
    14 dpt 592,30,
    16 dpt 1511,
    21 dpt 6855
    35 dpt 47 633,USG
    37dpt 53249,00
    Beta w dół. Koniec marzeń 💔
    27.10.2021 zabieg (*)
    1❄️ czeka na swoją kolej
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ