X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Obserwacja szyjki macicy - owulacja
Odpowiedz

Obserwacja szyjki macicy - owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od jakiegoś czasu obserwuję szyjkę macicy, ale nie wiem czy robię to dobrze, ponieważ nie potrafię odrużnić czy jest ona wysoko/nisko, zamknięta/otwarta, miękka/twarda...
    Szukałam też informacji na różnych forach jak robić to dobrze, ale ciężko jest to zrozumieć ponieważ słowa nie są praktyką.

    Czy możecie udzielić mi jakichś wskazówek aby robić do dobrze? Tak abym mogła zrozumieć i aby odrużniać od siebie parametry.

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc/obserwacja-szyjki,2613.html proszę :)

    zi13skjo0ong6u20.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonek30 wrote:
    https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc/obserwacja-szyjki,2613.html proszę :)

    Dziękuję za linka i przepraszam za powtórzenie już istniejącego tematu, powinnam uważniej poszukać.

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ